Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Práce ve výrobě pouze na ranní směny - Brno Slatina

Hledáš nenáročnou manuální práci? Preferuješ ranní směny? Máš zájem o dlouhodobou spolupráci? Pak hledáme právě tebe! Nabízíme pozice jako operátor skladu nebo na balení či kompletaci, montáže v Brně Slatině.

Náplň práce:

- Vybalování a vychystávání materiálu na vozíky
- Kompletace a montáž racků
- Balení hotových produktů, lepení štítků
- Testování funkčnosti smontovaných kusů
- Práce se čtečkou
- Práce ve stoje

- Zkušenosti z výroby, minimálně brigádně
- Manuální zručnost
- Dobrý zrak podmínkou (brýle nejsou překážkou)
- Ochotu a chuť učit se novým věcem

- Práci na HPP
- Pouze RANNÍ směny od 6:20 do 15:00 (PO-PÁ, volné víkendy)
- Fixní mzda 20 000 Kč + bonusová složka do výše až 6 000 Kč + nadstandardní příplatky
- 25 dní dovolené + 1 Sick Day
- Stravenky 80 Kč za každý odpracovaný den
- Možnost využití firemní posilovny jen za 200 Kč/měsíčně
- Jazykové kurzy
- Firemní akce

Mzda:20 000 - 26 000 Kč/měs.
Počet míst:20 a více
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Brno