Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Skladník na 2-směny. Mzda až 27.000 Kč. Stravenky 100,-Kč ZDARMA.

Budete pracovat na vysokozdvižným vozíku, průkaz Vám ZDARMA v den nástupu uděláme! Do práce se můžete dopravit z centra Brna bezplatně a nebo si pohodlně zaparkovat auto přímo u areálu. Máte možnost se naučit pracovat v programu SAP a taky pickovat. Práce v naší logistické společnosti je na dvousměnný provoz, který se střídá po týdnech.

Náplň práce:

* Příprava objednávek
* Práce s vysokozdvižným vozíkem
* Naskladnění a vyskladnění zboží

V případe zájmu, využitě tlačítko ODPOVĚDĚT spolu se zasláním Vašeho životopisu nebo využitě naši bezplatnou telefonickou linku 800_225_435, každý pracovní den v čase od 9:00-15:00 hod.

* Zkušenost s prací ve výrobě - práci ve skladu Vás naučíme
* Pokud nemáte zkušenosti - rádi Vám vše vysvětlíme

* Průměrná mzda je 27.000 Kč!
* Práce na DVĚ směny (5.30-14.00/13.30-22.00)
* BONUSY za výkon 20 Kč/hod a za docházku 15 Kč/hod
* Stravenky v hodnotě 100 Kč - ZDARMA za každý odpracovaný den
* 25 dní dovolené
* Průkaz na VZV - školení proběhne v nástupní den.
* Doprava z Brna ZDARMA
* Místo výkonu práce: Modřice
* Nástup možný IHNED

Mzda:20 000 - 28 000 Kč/měs.
Počet míst:6
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Brno