Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Personální pracovník pro nábor uchazečů ze zahraničí

Pro naši společnost hledáme komunikativního a dynamického pracovníka, který povede nábor uchazečů z Ukrajiny a z jiných východních zemí. Bude se starat o tvorbu inzerce, její zadávání na inzertní servery, sociální sítě a bude samostatně spravovat (samozřejmě s naší pomocí) veškerou komunikaci s vhodnými uchazeči o zaměstnání v ČR a v zahraničí (Německo a Holandsko). Jedná se o nábor uchazečů z Ukrajiny a jiných východních zemí, ale i cizinců již žijících v ČR.

Náplň práce:
- personální administrativa
- emailová a telefonická komunikace
- komunikace s uchazeči z Ukrajiny
- spolupráce s agenturami práce a zaměstnavateli v ČR, Německu a Holandsku
- vyhledávání možnosti inzerce na Ukrajině za účelem získávání vhodných uchazečů dle požadavků zaměstnavatele

- znalost ukrajinského nebo ruského jazyka
- znalost německého nebo anglického jazyka (preferujeme NJ)
- uživatelská znalost MS Office ( Word, Excel aj.)
- ukončené SŠ vzdělání
- samostatnost, pečlivost a spolehlivost
- flexibilitu
- samostatné jednání
- příjemné vystupování, příjemné jednání s lidmi
- zkušenosti z oblasti personalistiky velikou výhodou (není podmínkou)

- odpovídající finanční ohodnocení dle praxe
- flexibilní pracovní doba s možností práce z domova
- možnost získat zajímavé profesní zkušenosti
- různorodou a zodpovědnou práci
- nástup možný ihned nebo dle domluvy

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pokud vás tato pozice zaujala, dejte nám o sobě vědět zasláním strukturovaného životopisu!

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno