Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Pracovník údržby zeleně - Brno - HPP

Hledáme pracovníky pro dlouhodobou spolupráci, ne pouze na období pár měsíců!

Jaká je pracovní náplň?

- budete provádět komplexní údržbu zeleně
- budete provádět zakázky letní i zimní údržby
- budete provádět realizaci nové výsadby
- budete pracovat na zakázkách

- aktivní přístup k plnění úkolů
- manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost
- zkušenosti v oblasti údržby zeleně výhodou

- dlouhodobé zaměstnání a jistotu pravidelné výplaty do 15. dne v měsíci
- férové jednání a přístup nadřízených a kolegů
- klademe důraz na bezpečnost práce a ochranu zdraví při práci
- práci se špičkovou technikou na údržbu zeleně
- práci ve zkušeném a přátelském kolektivu
- nástup možný ihned
- mzdu s Vámi probereme telefonicky nebo při osobním pohovoru
- pracovní smlouva, plný úvazek
- benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 90 Kč hned od nástupu, kafeterie, slevy na volání u mobilních operátorů, slevy na pracovní oděvy, kancelářské pomůcky, Multisport karta, příspěvky na různé typy pojištění atd.
- pracovní doba: cca od 6:30 hod ráno
- místo výkonu práce: Brno a okolí

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:3
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Brno