Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Kurýr pro rozvoz zásilek - i bez zkušeností - pouze pro invalidní důchodce

Naše společnost Mediateam CZ, s. r. o. dává šanci hendikepovaným. Stále se rozvíjíme a rosteme. Je pro nás důležité, aby se u nás naši zaměstnanci cítili dobře a snažíme se pro ně najít takové uplatnění, které jim bude po všech stránkách vyhovovat. Nyní hledáme OZP kolegu či kolegyni do našeho týmu na pozici kurýra pro rozvoz zásilek po Brně a okolí.

Co budete dělat?
- pracovat budete střídavě na dopolední (cca od 6:00 do 12:00) a (cca od 12:00 do 18:00) odpolední směně
- zásilky vyzvednete na domovském depu a rozvezete je firemním pick upem nebo dodávkou po Brně a okolí
- budete pracovat se skenerem - naskenujete zásilky k doručení či svozu
- čeká vás komunikace se zákazníky a s dispečinkem depa a budete mít zodpovědnost za svěřené finanční prostředky
- vše potřebné vás naučíme a podrobně vysvětlíme - zásilky budete nejprve rozvážet s naším dohledem, samostatně začnete zásilky doručovat až v okamžiku, kdy získáte potřebnou jistotu

Hledáme vás, protože:
- máte řidičský průkaz skupiny “B”
- jste aktivní a zkušený řidič
- najdeme u vás, slušné a spolehlivé vystupování
- máte dobrou orientaci v terénu
- jste fyzicky zdatní - manipulujete se zásilkami do 30 kg

Co u nás najdete?
- práci na HPP s úvazkem 30 hodin týdně na střídavé směny (dopolední/odpolední)
- odpovídající mzdové ohodnocení
- neformální a přátelské pracovní prostředí
- určitě vás potěší také bonusy k základní mzdě, přidáme stravenky a poukázky Flexi pass na volnočasové aktivity či do lékáren nebo na rehabilitace
- podpoříme vaše vzdělávání a profesní růst
- zajistíme levnější volání a slevy na vybrané produkty
- zřídíme vám přístup do více než 240 online vzdělávacích kurzu na portále Seduo

Tato pozice je vymezena pro osoby v invalidním důchodu.

Mzda:17 000 - 19 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Zkrácený
Vhodné i pro:OZP
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Brno