Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

ÚČETNÍ flexibilní pracovní doba, benefity, odměny navíc, skvělý kolektiv

Rozšiřujeme svůj tým a hledáme účetní/účetního do naší party, který nám pomůže nejen s podvojným účetnictvím. Také Vás baví čísla, účetnictví a administrativa stejně jako nás? Jste pečlivý, spolehlivý a hledáte práci, která Vám bude dávat smysl? Tak už nehledejte, právě jste ji našel/a :).

Co Vás čeká:
– Komplexní účetní agenda včetně samotného účtování
– Příprava podkladů pro mzdy
– Kontrola účetnictví a účetní závěrka, sestavování daňových přiznání
– Spolupráce cca s 5 účetními, komunikace s vedením skupiny firem a auditory

– SŠ/VŠ ekonomického směru
– Praxi v oboru
– Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
– Znalost ekonomických SW POHODA/PAMICA výhodou
– Zkušenosti se zpracováním mezd výhodou
– Flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

– Fixní plat + měsíční odměny
– Práci v mladém kolektivu a příjemném prostředí
– Příležitost dalšího rozvoje
– Firemní benefity: příspěvek na dopravu, den dovolené navíc, firemní tarif, sportovní aktivity, nejlepší teambuildingové akce a spoustu dalšího..

Pokud jste to Vy koho hledáme, tak neváhejte a pošlete nám životopis. Rádi Vás pozveme na osobní setkání. Těšíme se na Vás :-).

Mzda:20 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno