Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Supervizor zpracování nabídek

Společnost Everesta je generálním dodavatelem řešení. Pracujeme jako systémový integrátor, připravujeme a řídíme pro naše klienty změnové projekty.
Pro tým zpracovatelů nabídek hledáme supervizora, člověka s přehledem a schopností rychle se rozhodovat. Nabídky připravují naši specialisté na základě poptávky od klientů, podkladů od našich obchodníků a/nebo podle zadávací dokumentace v rámci výběrových řízení.
Rolí supervizora je metodická pomoc autorovi nabídky s jejím správným uchopením a následná kontrola, případně přepracování.
Nabídky píšeme na různá témata (viz sektory na našich webových stránkách). Je nám jasné, že supervizor nemůže být odborník na všechno, nicméně osoba se širokým rozhledem, profesní praxí v některém z oborů a schopností učit se nová témata, má výhodu. V rámci oborů je nyní nejvíce aktuální tematika HR procesů, poradenství v této oblasti (personální audity, evaluace, vzdělávání, systémy hodnocení a motivace, kompetenční modely, AC/DC apod.), dále IT projekty a projekty v oblasti průmyslového inženýrství.
Systém psaní a kontroly nabídek máme zavedený, nového supervizora hledáme na posílení aktuálního týmu v důsledku růstu počtu zakázek; šablonu, procesy, referenční zakázky, týmy odborníků, metodiku apod. máme zavedené. Zároveň oceníme nové nápady a vylepšení.
Náplň práce:
• Nastudujete zadávací dokumentaci a identifikujete klíčivé informace
• Pomůžete specialistovi nabídek naladit nabídku dle klientových potřeb
• Poskytujete autorovi nabídky metodická pomoc s jejím správným uchopením
• Supervizor komunikuje se zástupci klienta i dodavatelů
• Následná kontrola, případně přepracování
• Koordinace týmu v průběhu plnění zakázky
• Poskytování konzultací, poradenská práce
• Práce supervizora probíhá pod časovým tlakem – každá nabídka má deadline odevzdání, aby práce celého týmu nepřišla vniveč

• Pečlivost, všímavost a angažovaný přístup
• Nadprůměrná znalost českého jazyka (je nutné odhalit i gramatické chyby)
• Výborná práce s textovým editorem (MS Word)
• Organizační a komunikační schopnosti
• Zkušenost s vedením týmu výhodou
• Schopnost porozumět zadání, umění vcítit se do klienta
• Zaměření na výkon – získání zakázky

• Možnost práce na HPP, DPP i jako externí dodavatel s příkazní smlouvou
• Flexibilní pracovní dobu, možnost i práce z domova
• Nástupní plat 20 000 Kč – 30 000 Kč (dle dohody podle osobního potenciálu a zkušeností), plus zajímavé výkonnostní odměny navázané na objem vyhraných zakázek a jejich rentabilitu
• Stravenky, sick days a jiné benefity

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:1
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno