Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Specialista zpracování nabídek do výběrových řízení

Společnost Everesta je generálním dodavatelem řešení. Pracujeme jako systémový integrátor, připravujeme a řídíme pro naše klienty změnové projekty.

Hledáme posilu na pozici Specialista zpracování nabídek do výběrových řízení.

Náplň práce:
Seznámíte se s poptávkou klienta, nastudujete zadávací dokumentaci a zpracujete nabídku. V rámci přípravy a zpracování nabídky budete komunikovat s odbornými garanty a supervizory uvnitř naší společnosti či s našimi externími spolupracovníky a zároveň se zástupci klienta, na jehož poptávku zpracováváte nabídku.

• Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou nebo VŠ
• Kultivovanou češtinu slovem i písmem
• Velmi dobrou uživatelskou znalost MS Office a práce s internetem
• Dobré porozumění psanému textu, schopnost informace analyzovat
• Schopnost syntézy – vytvoření nových výstupů z analyzovaných informací
• Dovednost psát souvislý srozumitelný text
• Důslednost, kreativitu, časovou flexibilitu a samostatnost
• Schopnost organizovat si denní práci ve spolupráci s týmem a kolegy
• Otevřenost učit se novým věcem
• Praxe v oblasti tvorby nabídek do výběrových řízení výhodou

• Flexibilní pracovní dobu
• Benefity – možnost home office, sick days, firemní notebook a telefon, stravenky
• Optimální mzdové ohodnocení s pohyblivou složkou dle výkonu
• Možnost karierního růstu
• Prostor pro seberealizaci
• Mladý a přátelský kolektiv

Mzda:
• Nástup 20 000 – 30 000 Kč (dle osobního potenciálu, zkušeností apod.), prémie až 10 000 Kč a další možné odměny podle kvality odvedené práce a výkonu

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:1
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno