Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Supervizor zpracování nabídek

Společnost Everesta je generálním dodavatelem řešení. Pracujeme jako systémový integrátor, připravujeme a řídíme pro naše klienty změnové projekty.
Pro tým zpracovatelů nabídek hledáme supervizora, člověka s přehledem a schopností rychle se rozhodovat. Nabídky připravují naši specialisté na základě poptávky od klientů, podkladů od našich obchodníků a/nebo podle zadávací dokumentace v rámci výběrových řízení.
Rolí supervizora je metodická pomoc autorovi nabídky s jejím správným uchopením a následná kontrola, případně přepracování.

Systém psaní a kontroly nabídek máme zavedený, nového supervizora hledáme na posílení aktuálního týmu v důsledku růstu počtu zakázek; šablonu, procesy, referenční zakázky, týmy odborníků, metodiku apod. máme zavedené. Zároveň oceníme nové nápady a vylepšení.

Náplň práce:
• Nastudujete zadávací dokumentaci a identifikujete klíčivé informace
• Pomůžete specialistovi nabídek naladit nabídku dle klientových potřeb
• Poskytujete autorovi nabídky metodická pomoc s jejím správným uchopením
• Supervizor komunikuje se zástupci klienta i dodavatelů
• Následná kontrola, případně přepracování
• Koordinace týmu v průběhu plnění zakázky
• Poskytování konzultací, poradenská práce
• Práce supervizora probíhá pod časovým tlakem – každá nabídka má deadline odevzdání, aby práce celého týmu nepřišla vniveč

• Pečlivost, všímavost a angažovaný přístup
• Nadprůměrná znalost českého jazyka (je nutné odhalit i gramatické chyby)
• Výborná práce s textovým editorem (MS Word)
• Organizační a komunikační schopnosti
• Zkušenost s vedením týmu výhodou
• Schopnost porozumět zadání, umění vcítit se do klienta
• Zaměření na výkon – získání zakázky

• Možnost práce na HPP, DPP i jako externí dodavatel s příkazní smlouvou
• Flexibilní pracovní dobu, možnost i práce z domova
• Nástupní plat 20 000 Kč – 30 000 Kč (dle dohody podle osobního potenciálu a zkušeností), plus zajímavé výkonnostní odměny navázané na objem vyhraných zakázek a jejich rentabilitu
• Stravenky, sick days a jiné benefity

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:1
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno