Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Testování a kompletace PC, noční směny

Máte zájem pracovat pro stabilní společnost, která je jednou z nejuznávanějších ve svém oboru?

Pro nadnárodní společnost, která kompletuje počítače, notebooky, servery a další elektroniku hledáme nové kolegy na montáž a balení.

Náplň práce:
- kompletace jednotlivých PC součástek
- balení a pomocná práce také ve skladu
- manuální práce na výrobní lince

výuční list/SŠ
spolehlivost
pečlivost
manuální zručnost
zkušenost z výroby
čistý výpis z RT

nástupní mzdu 18 500 - 20 000 Kč/měsíc
bonus až 1500 Kč
příplatek za přesčas 43 - 100 %
3,5 dne dovolené navíc při dlouhodobé spolupráci
práce od pondělí do pátku 20:30 - 5:00 (8h směna)
příplatky za práci v noci, svátky a práci ve stíženém prostředí a jiné
pracovní smlouvu na rok
zaškolení
stravenky v hodnotě 80 kč + firemní jídelna
moderní a čisté pracovní prostředí
možnost kariérního růstu

V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti CZ PEOPLE s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.

Pokud Vás tato nabídka opravdu zaujala, tak nám zašlete Váš životopis pomocí kontaktního formuláře. Dáme Vám vědět, jakmile posoudíme, jak se na pozici hodíte.

Mzda:18 500 - 20 000 Kč/měs.
Počet míst:5
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Brno