Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

VEDOUCÍ FINANČNÍ A MZDOVÉ ÚČTÁRNY, odměny, skvělý kolektiv, benefity

Do naší holdingové společnosti TG Community Holding a.s. hledáme nového kolegu na pozici VEDOUCÍ FINANČNÍ A MZDOVÉ ÚČTÁRNY.

Na čem pracujeme
V naší holdingové společnosti, která má více než 150 zaměstnanců dokážeme snížit výdaje za energie na minimum. Díky tomu, že zastupujeme více než 10 tisíc klientů, dosáhneme na podmínky, které nejsou na trhu běžně k mání. Veškerou administrativu vyřešíme za klienty. Péče o klienty a jejich spokojenost je pro nás radostí.

Co bude Vaším úkolem:
- vedení týmu finanční a mzdové účtárny holdingu i jednotlivých dceřinných firem
- zodpovědnost za účetní agendu (správnost, kompletnost, včasnost)
- zpracování měsíčních a ročních závěrek
- příprava podkladů pro audity, zpracování výkazů, podkladů pro vedení společnosti
- řízení a správa dokumentace, vytváření procesů účtárny komunikace s úřady a auditory
- supervize vnitřního kontrolního systému organizace a nastavení mechanismů finanční kontroly

- VŠ/ SŠ ekonomického směru
- min. 3 roky praxe na pozici hlavní účetní
- zkušenost s vedením týmu (aktuálně 4 členný tým s plánovaným rozšířením na 7-8 lidí)
- znalost MS Office
- aktivní přístup
- výborné organizační schopnosti, schopnost vést a motivovat tým, důslednost, preciznost
- trestní bezúhonost

- motivující a zajímavou práci u dynamicky se rozvíjející společnosti holdingového typu
- příležitost pro rozvoj a kariérový růst na pozici finačního ředitele/ředitelky
- flexibilní pracovní dobu
- dobré finanční hodnocení
- sportovní aktivity a teambuildingové akce
- vzdělávání

Pokud jste to Vy koho hledáme, tak neváhejte a pošlete nám životopis. Rádi Vás pozveme na osobní setkání. Těšíme se na Vás :-).

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno