Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Junior účetní s angličtinou

Pro mezinárodní vzdělávací instituci hledáme schopného kandidáta na pozici Junior účetní s plynnou angličtinou.

Náplň práce:
- administrativa ve škole spojená s denní komunikací v AJ (zpracování - dotazů/požadavků rodičů, učitelů, studentů, účtárny)
- evidence pokladny (přijímat a vydávat hotovost)
- evidence objednávek, obědu a objednávání (např. ubytování, dopravy, výletů,...)
- příprava podkladů pro účtárnu a zadávání prvotní evidence do účetního programu (přijatých faktur, pokladny)
- vedení potřebné evidence v excelu

- komunikativní úroveň anglického jazyka (podmínkou)
- uživatelskou znalost PC (MS Office - Word, Excel)
- zkušenosti s administrativou (alespoň brigádně)
- zájem o kancelářskou práci
- ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání

- práci na HPP
- nadprůměrné mzdové ohodnocení dle prac. zkušeností
- mobilní telefon
- zajímavou a různorodou práce
teambuildingové akce

Mzda:30 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno