Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Samostatná účetní 35 000Kč + firemní benefity, super kolektiv

Rozšiřujeme svůj tým a hledáme další zkušenou účetní do naší party, která nám pomůže nejen s podvojným účetnictvím. Také Vás baví čísla, účetnictví a administrativa stejně jako nás? Jste pečlivá, spolehlivá a hledáte práci, která Vám bude dávat smysl? Tak už nehledejte, právě jste ji našla :).

Na čem pracujeme
V naší holdingové společnosti, která má více než 100 zaměstnanců dokážeme snížit výdaje za energie na minimum. Díky tomu, že zastupujeme více než 10 tisíc klientů, dosáhneme na podmínky, které nejsou na trhu běžně k mání. Veškerou administrativu vyřešíme za klienty. Péče o klienty a jejich spokojenost je pro nás radostí.

Co Vás čeká:
- Komplexní účetní agenda včetně samotného účtování
- Příprava podkladů pro audit
- Řešení obtížnějších účetních případů s externím konzultantem
- Kontrola účetnictví a účetní závěrka, sestavování daňových přiznání
- Příprava měsíčního reportingu pro interní účely a externí partnery
- Spolupráce cca s 5 účetními, komunikace s vedením skupiny firem a auditory

- SŠ/VŠ ekonomického směru
- Praxi v oboru 3-5 let
- Zkušenost se samostatným zpracováním kompletní účetní závěrky
- Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
- Znalost ekonomických SW POHODA/PAMICA výhodou
- Zkušenosti se zpracováním mezd výhodou
- Flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

- Fixní plat + měsíční odměny
- Práci v mladém kolektivu a příjemném prostředí
- Příležitost dalšího rozvoje
- Firemní benefity: příspěvek na dopravu, den dovolené navíc, firemní tarif, sportovní aktivity, nejlepší teambuildingové akce a spoustu dalšího..

Pokud jste to Vy koho hledáme, tak neváhejte a pošlete nám životopis. Rádi Vás pozveme na osobní setkání. Těšíme se na Vás :-).

Mzda:30 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno