Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Pracovník technické podpory s IT znalostmi

V současné době hledáme kolegu/ kolegyni jako technickou podporu do oddělení Contact centra pro český a slovenský trh.
Vaším úkolem bude poskytovat profesionální technické poradenství a podporu zákazníkům.

Náplň práce zahrnuje zejména:

- řešení technických dotazů od našich zákazníků ve spolupráci s techniky servisního centra
- vyřizování příchozích telefonátů a dotazů zaslaných elektronicky
- registrace servisních případů
- řešení reklamací ve spolupráci s ostatními odděleními
- práci s interním systémem

Máte následující znalosti a zkušenosti a uměli byste zákazníkům poradit? Pokud ano, jste ten, koho hledáme:

Tablety a smartphony:

- znalost operačního systému Android 4. a vyšší - vlastnosti systému, základní nastavení, schopnost vrátit do továrního nastavení

- znalost technologií LTE, GPRS, EDGE, H+

Windows:

- znalost Windows 7,8, W8.1., W10 - zkušenost s instalací, nastavení BIOSu pro instalaci, aktualizace systému

LCD technologie

- znalost kvalitativních parametrů, jaký to má vliv pro uživatele

WiFi

- přehled všech IEEE 802.11 standardů, pásma, rychlosti

Projektory:

- znalost technologie promítání / vytváření obrazu

Obecné:

- znalost všech I/O rozhraní na elektronických zařízení

- znalost hardware komponentů a porozumění jejich specifikací
- výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti, umění jednat s lidmi
- příjemný projev
- znalost angličtiny výhodou
- odolnost vůči stresu
- odpovědný přístup k práci
- schopnost pracovat v týmu

Další požadavky:
- min. SŠ vzdělání
- zkušenost v oblasti zákaznického servisu nebo call centra výhodou
- technické znalosti v oblasti výpočetní techniky, vztah k moderním technologiím
- orientace na zákazníka, spolehlivost a důraz na kvalitu poskytovaných služeb

- příjemné moderní pracovní prostředí, dynamický kolektiv
- Multisport karta
- školení dle potřeby a uplatnění v rámci společnosti
- kurzy angličtiny na pracovišti
- stravenky
- zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
- zaměstnanecké slevy na nákup produktů Acer

Mzda:20 000 - 26 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno