Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Operátor výroby v automobilovém průmyslu - svoz z Brna + nást. bonus 10 000 Kč

více o nabídce >>

Přemýšlíš o změně práce nebo hledáš firmu, kde získáš šanci pořádně rozjet svojí kariéru? Máme pro Tebe příležitost v týmu jednoho z lídrů v oblasti výroby komponentů pro automobilový průmysl v Modřicích u Brna!

KROMĚ SUPER MZDY TEĎ NAVÍC ZÍSKÁŠ I NÁSTUPNÍ BONUS 10 000 KČ!

Jaká práce na Tebe čeká? Budeš odpovědný za kontrolu vzhledu jednotlivých vyrobených plastových výlisků a jejich odebírání ze stroje. Nepotřebuješ tedy žádné předešlé zkušenosti, ale hodí se Ti dobrá fyzická kondice – pracuje se u nás ve stoje. Pokud se tedy nebojíš práce a jsi ochotný pracovat ve třísměnném provozu, tak jsi tím pravým, koho hledáme!

Nepotřebuješ žádné předešlé zkušenosti, ale hodí se Ti dobrá fyzická kondice – pracuje se u nás ve stoje. Pokud se tedy nebojíš práce a jsi ochotný pracovat ve třísměnném provozu, tak jsi tím pravým, koho hledáme!

Za svou práci si zasloužíš náležitou odměnu, a to nástupní mzdu 18 000 Kč, s příplatky se tvá pravidelná měsíční mzda bude pohybovat okolo 24 000 Kč, což je super, nemyslíš? :)

Pokud nejsi z Modřic, ale z Brna, máme připravený svoz - další peníze ušetříš díky stravenkám v hodnotě 80 Kč - víme, jak je důležitý relax a odpočinek, proto mají naši zaměstnanci týden dovolené navíc! - kromě práce se rádi bavíme a na všechny naše firemní akce jsi srdečně zván/zvána V průběhu roku dáváme zaměstnancům mnoho malých dárečků, protože spokojený zaměstnanec je pro nás tím nejdůležitějším. Přesvědč se o tom sám!

Zašli nám svůj životopis na nebo jednoduše zavolej na. Navštívit můžeš taky naši novou pobočku Manpoweru na adrese Panská 6, Brno. O zbytek se už postaráme! Těšíme se na viděnou!

Mzda:18000 - 24000 Kč/měs.
Počet míst:20 a více
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Zadavatel:Monika Janulíková
Lokalita:Brno
ID inzerátu: 3229316
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2019
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí