Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Skladník s VZV, noční směny, až 31 000 Kč/měsíc #yc61Q

Pro známý a oblíbený švédský obchod s nábytkem hledáme vhodné kandidáty na hlavní pracovní poměr na pozici skladníka, a to přímo do kmenového stavu společnosti. Místo výkonu práce je jak v Brně-Dolních Heršpicích, tak i v externím skladu v Brně-Slatině. Pracovní doba je nerovnoměrně rozvržená a je pouze na NOČNÍ směny v čase 21:30-6:00. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- zaskladňování a vyskladňování zboží
- vykládka kamionu čelním vykladačem
- práce se čtečkou a terminálem
- doplňování zboží manuálním a elektrickým paletovým vozíkem
- příprava zboží pro zákazníky
- třídění a likvidace materiálů, úklid skladu

- Ochotu pracovat pouze na noční směny
- Zkušenosti s prací ve skladu a s vysokozdvižným vozíkem (platný průkaz není podmínkou)
- Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a fyzickou zdatnost

- Zajímavé finanční ohodnocení 139 Kč/hod
- Nadstandardní příplatky za práci v noci a o víkendu
- Zaměstnanecké benefity (zvýhodněné stravování, příspěvky na MHD a další)
- Zaměstnání na hlavní pracovní poměr PŘÍMO V KMENOVÉM STAVU SPOLEČNOSTI na dobu neurčitou
- Bezpečné pracoviště a dodržování nadstandardních bezpečnostních předpisů
- Částečný úvazek (12,20,30 h/týdně), ale možný i plný úvazek (40 h/týdně)
- Práci v přátelském kolektivu a příjemném zázemí
- Možnosti pracovat ve stabilní společnosti s jistotou pravidelného vyplácení mezd

Mzda:28 800 - 31 000 Kč/měs.
Počet míst:3
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ
vzdělání:Základní

Lokalita:Brno