Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Technický pracovník barevny česanců, nástupní mzda až 30 000 Kč/měsíc

Baví Vás chemie? Můžete o sobě říct, že jste pracovitý člověk a rádi byste dostali šanci na budování kariéry u největšího výrobce vlněných tkanin v ČR? I vy byste se chtěli podílet na dodávání bezchybných produktů pro zvučné znaky jako VERSACE, ARMANI nebo HUGO BOSS?

Momentálně hledáme uchazeče na pozici technického pracovníka na barevně česanců, u kterého je časem možný i kariérní růst na zástupce vedoucího směny.

Po zaučení v laboratorních činnostech (dvousměnný provoz) následuje zaučování dalších činností barevny česanců(třísměnný provoz) – cíl je dosáhnout vzájemnou zastupitelnost s mistrem směny, popřípadě i se zástupcem vedoucího barevně česanců.

V případě zájmu zašlete Vaše profesní CV a my se Vám v průběhu následujících dní jistě ozveme.

Náplň práce:
• zhotovování vzorků vybarvováním textilních materiálů s výpočtem potřebných receptur
• obsluha laboratorních zařízení a vedení dokumentace barviv a chemikálií
• barvení textilních materiálů a výrobků s využitím laboratorních zařízení

• nástupní mzda až 30 000 Kč/měsíc – záleží na Vašich zkušenostech
• pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup do kmene firmy
• 25 dní dovolené
• 13. mzda
• příspěvek na stravu
• nízkonákladové mobilní tarify, příspěvek na penzijní/životní připojištění a jiné benefity
• profesní růst není klišé, opravdu máte šanci!

• ukončené středoškolské vzdělání s maturitou (v oblasti chemie výhodou)
• chuť učit se novým věcem a profesně se rozvíjet
• ochotu se vzdělávat v italském jazyce
• manuální obratnost
• praxe ve výrobě výhodou

Mzda:23 000 - 30 000 Kč/měs.
Počet míst:20 a více
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno