Profil firmy    Další pozice

Nová příležitost ve výrobě BRNO - ŽIDENICE

Do nové moderní haly v čistém prostředí v Brně - Židenicích hledáme operátory zakázkové výroby.
Dáme šanci mužům, ženám, kvalifikovaným i nekvalifikovaným pracovníkům, aby se připojili do našeho týmu navíjárny.

Náplň práce:
Izolování cívek různých velikostí, ruční ovíjení cívek a vkládání cívek do elektromotorů.
Nejedná se o pásovou výrobu. Práce je samostatná a různorodá.

Požadujeme fyzickou zdatnost a ochotu pracovat ve 2-směnném provozu.

Můžeme ti nabídnout nástupní mzda 23-25.000 Kč.
Nástup přímo do kmene firmy.
Práci ve 2- směnném provozu (7,5h + 30 minut pauza na oběd)
Během zaškolování v Drásově zajištěn svoz ze směny na směnu (Židenice - Drásov) Poté místo výkonu práce - Brno Židenice (od 1. 3. 2019)

Nástup:Ihned
Mzda:23000-25000 Kč/měsíčně
Počet míst:20 a více
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Firma:ManpowerGroup s.r.o.
Zadavatel:Monika Janulíková
Lokalita:Brno
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3097571

Ukázat na mapě