Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

SPECIALISTA BACK-OFFICE 30 000Kč

Pro náš rostoucí tým hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista Back office. Jsme česká společnost zajišťující svým klientům snížení výdajů za energie na minimum. Zastupujeme již více než 80 000 tisíc klientů, proto můžeme dosáhnout na podmínky, které nebývají na trhu s energiemi běžně k dostání.

Jaká bude tvoje náplň práce?

Budeš komunikovat se stávajícími klienty naší společnosti. Tedy žádné oslovování nových kontaktů. Součástí tvojí práce bude administrativa, práce v interním systému a samozřejmě velmi úzká spolupráce s kolegy ostatních oddělení.

Pokud nemáš zkušenosti z obdobné pozice, nevadí, rádi tě to naučíme. Po nástupu tě čeká školení, seznámení se světem energetiky a věř, že na to nikdy nebudeš sám, oporou ti bude naše skvělá školitelka, která tě vším provede.

- Příjemný mluvený projev
- Schopnost argumentace
- Logické myšlení
- Samostatnost
- Zodpovědnost
- Dobrou znalost českého jazyka slovem i písmem
- Uživatelskou znalost práce na PC (word, excel)

- Motivující mzdové ohodnocení: fixní mzda + neomezené provize
- Kariérní růst
- Pravidelné workshopy
- I když pracujeme jen 10 min od centra, tak našim zaměstnancům přispíváme na dopravu
- Firemní mobilní a datový tarif - můžeš volat a surfovat jen za pár korun :)
- Za každý odpracovaný rok, získáš 1 den dovolené navíc
- Chodíme pravidelně běhat a účastníme se běžeckých akcí a budeme rádi, když se k nám přidáš, startovné nám hradí firma v rámci benefitu
- Můžeš se zúčastnit těch nejlepších firemních teambuldingů, večírků a akcí
- Věčně dobře naladěný kolektiv

Pokud tě naše pracovní nabídka zaujala, tak neváhej a pošli nám životopis rádi tě pozveme na osobní setkání. Těšíme se na tebe.

Mzda:30 000 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst:3
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno