Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Baví tě opravovat počítače? 21-24.000,- pouze ranní směna

Hledáte zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti v jednosměnném provozu?

Společnost je součástí nadnárodní korporace s centrálou sídlící v Taipei, na Taiwanu. Zde v České republice se nachází servisní centrum společnosti, které je v Brně od roku 2007.

Patříme mezi celosvětové společnosti, které poskytují poprodejní servisní řešení pro elektroniku a výpočetní techniku. Brněnská pobočka se zaměřuje na opravy základních desek pro výpočetní techniku, opravy celých jednotek, převážně tabletů a opravy LCD panelů.

Náplň práce

Diagnostika, opravy a testování desek plošných spojů pro notebooky a nově i mobilní telefony pro významného zákazníka

• SOU/SŠ elektro (slaboproud, počítačové systémy) - není podmínkou
- pokud máš zálibu v opravách nebo rozebírání PC ( dokážeš najít grafickou kartu, pevný disk, ...)

• analytické myšlení - výhodou

• schopnost pájení, manuální zručnost

• orientace v elektotechnických komponentech, čtení elektrotechnických schémat - základní znalost
• dobrá znalost PC (Pdf, excel)

• zkušenosti s opravami elektronických zařízení

Školení probíhá 1 měsíc - hrazeno již od prvního dne.

• Zajímavou a zodpovědnou práci ve společnosti se stabilním zázemím
• Práci v jednosměnném provozu (pouze ranní směny)
• Nástupní mzda 20.500,-, po 3. měsících 21.000,-
Po zapracování až 24.000,-

• Zaměstnanecké benefity :
25 dní dovolené + 1 sick day
stravenky v hodnotě 70 Kč
narozeninové poukazy
sportovní benefity
jazykové kurzy
firemní perfektně vybavená posilovna.

• Pracovní oděv
• Možnost profesního růstu
• Moderní pracoviště

Smlouvu na 12 měsíců s možností prodloužení.

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:9
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Brno