Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

VÝZKUMNÝ PRACOVNÍK v oblasti materiálového inženýrství

více o nabídce >>

Vojenský výzkumný ústav, s.p hledá nového kolegu na pozici
VÝZKUMNÉHO PRACOVNÍKA
v oblasti materiálového inženýrství
Profilovou oblastí Sekce materiálového inženýrství, VVÚ Brno jsou progresivní materiálová a
technologická řešení pancéřování na bázi kovů, keramiky a laminátů. Sekce se zaměřuje na zvyšování
odolnosti vozidel, objektů a osob proti střelám, střepinám a výbuchu na základě potřeb AČR, NATO a
podniků obranného průmyslu z tuzemska a zahraničí.

Vaším úkolem bude:
 spolupráce při řešení výzkumných a vývojových projektů v oblasti materiálového inženýrství,
 řešení národních a mezinárodních výzkumných a vývojových projektů v oblasti pancéřové
ochrany vojenské techniky, budov a osob, se zaměřením na pancéřové materiály a technologie
jejich zpracování a spojování (svařování, lepení, atd.),
 experimentální a teoretický výzkum a vývoj pancéřových systémů,
 zkoušení odolnosti vyvíjených pancéřových systémů proti střelám, střepinám a výbuchu,
 tvorba výzkumných zpráv, vědeckých publikací a prezentací výsledků projektů.

Hledáme kolegu, který:
 má min. VŠ vzdělání – technického zaměření, materiálové inženýrství výhodou,
 má aktivní znalost anglického jazyka,
 je manuálně a technicky zdatný, komunikativní, pečlivý a schopný samostatného řešení
situací,
 má zkušenosti s experimentálními pracemi v oblasti materiálového inženýrství - výhodou
 vlastní ŘP skupiny B – výhodou,
 pozice je vhodná i pro absolventy.

Co Vám nabízíme:
 finanční ohodnocení v závislosti na Vašich schopnostech a zkušenostech,
 práci na zajímavých projektech za použití nejnovějších technologií,
 prostor pro vlastní inovaci a nápady,
 přátelské a kolegiální pracovní prostředí,
 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu,
 příspěvek na stravu a dopravu,
 pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení nebo převodu na dobu neurčitou,
 místo výkonu práce Brno, nástup dle dohody.

V případě zájmu zasílejte Vaše CV na email

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vysokoškolské

Lokalita:Brno