Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Břeclav >>

Různé výrobní pozice, 2 směny, super bonusy #ACCOS

Hledáte pohodovou a nenáročnou práci v silné, stabilní společnosti a chcete pracovat v moderním a přátelském prostředí? Pak máme práci pro Vás. Pro významnou mezinárodní společnost, která se zabývá výrobou výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků, hledáme pracovníky do výroby - montéry, pracovníky elektrodílny, svářeče. Místo výkonu práce je asi 15 minut chůze z centra Břeclavi. Možnost nástupu i na kvalifikovanější pozice (elektrikář, operátor CNC) s vyšším výdělkem. Možnost příspěvku na ubytování ve výši 3500 Kč/m.

Náplň práce:
Po zaškolení budete mít na starosti montáž a servis výtahů a eskalátorů PŘÍMO na místě pracoviště, v případě zájmu je zde možnost výjezdů na montáže do zahraničí.

- min. základní orientaci ve výkresové dokumentaci nebo studium strojního oboru (možno ho mít i nedokončené!)
-nebo zkušenost s montáží a spojováním elektrokabelů (např. v automotive)

- zajímavé mzdové ohodnocení 23 000 až 30 000 Kč dle pozice
- motivující příplatky
- 10 000 Kč za doporučení nového pracovníka
- týden dovolené navíc (5 týdnů)
- práci na 2 směny (ranní 6-14, odpolední 14-22)
- dotované stravování přímo v areálu podniku (obědy za 25 - 30 Kč)
- možnost práce přesčas a následného proplacení či čerpání náhr. volna kdykoli dle domluvy
- možnost příspěvku na ubytování ve výši 3 500 Kč/měsíc
- možnost výjezdů na montáže do zahraničí

Mzda:19 000 - 23 000 Kč/měs.
Počet míst:20 a více
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Břeclav