Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha-východ >>

Skladník s VZV Jirny u Prahy

Pokud umíte vzít za práci a máte zkušenosti ze skladu. Zvládnete ovládat VZV a ještě na něj má platné povolení, přejděte určitě k nám. U nás si totiž za svou práci vyděláte velmi slušné peníze ! K výplatě ještě obdržíte stravenky v hodnotě 80,-Kč na vydatný oběd.
Do zaměstnání v Jirnech u Prahy vás pohodlně doveze za pár minut autobus z Černého mostu.

Náplň práce:

- nakládky/vykládky zboží pomocí VZV i ručně
- příjem zboží, balení, kompletace, příprava na expedici
- další práce ve skladu dle pokynů nadřízeného
- lokalita: Jirny u Prahy (bus z Černého mostu cca 20 min)

- praxi ve skladu
- oprávnění na VZV (platnost můžeme prodloužit) + prokazatelnou praxi
- základní znalost práce s PC
- fyzickou zdatnost, samostatnost, spolehlivost, dochvilnost

- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- hodinovou mzdu 150 Kč/hod + příplatky nad rámec ZP
- práci ve třísměnném provozu

- nástup: po dohodě ihned

Mzda:150 Kč/hod.
Počet míst:3
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Brandýs nad Labem-Stará Boleslav