Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Blansko >>

Manažer logistiky, Boskovice

Společnost TextilEco a.s. hledá šikovného kolegu / kolegyni na pozici manažer / manažerka logistiky.

Náplň práce: Zodpovědnost a řízení oddělení logistiky, jednání s klíčovými dodavateli a zákazníky v nastavení logistických procesů a dodacích podmínek, logistický servis zákazníků a dodavatelů, strategické rozhodování atd.

Zaujala Vás nabídka nebo máte další otázky?
Zašlete nám svůj životopis a my Vás budeme kontaktovat zpět.
Těšíme se na Vás.

Požadavky:
-Praxe v logistice,
-analytické a logické myšlení,tvůrčí přístup,
-řidičský průkaz sk. B,
-zodpovědnost, pečlivost, samostatnost a chuť učit se novým věcem

Zaměstnanecké výhody, benefity:
-Práce na plný pracovní úvazek,
-možnost profesního růstu,
- příspěvek na stravování nebo stravenky,
- možnost výhodných nákupů textilního a jiného zboží pro Vás a celou Vaši rodinu
- nástup možný ihned.

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Boskovice