Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Blansko >>

Obchodní zástupce pro mezinárodní trhy

Do české výrobní společnosti s mezinárodní působností, hledáme kolegyni či kolegu na pracovní pozici „Obchodní zástupce pro mezinárodní trhy“.

Jaká bude Vaše hlavní pracovní náplň?
Bude to především:
- Péče o svěřené klienty působící v zahraničí
- Podpora prodeje firemních produktů
- Každodenní komunikace s klienty
- Vyhledávání nových klientů a nových trhů pro daný produkt
- Navazování dlouhodobých obchodních vztahů

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?
- Podmínkou je znalost španělského a anglického jazyka (komunikace se zahraničím, služební cesty)
- Chtěli byste se naučit něco nového
- Nebojíte se výzev
- Chcete cestovat
- Láká Vás komunikace v mezinárodním prostředí
- Měli byste být týmovým hráčem, který se nebojí komunikovat
- Samozřejmostí by mělo být reprezentativní vystupování a řidičské oprávnění skupiny B
Vše ostatní Vás rádi naučíme.

A co Vám můžeme nabídnout?
- Velmi zajímavou a rozmanitou práci
- Možnost seberealizace ve velmi zajímavém oboru a možnost profesního růstu
- Možnost cestovat do atraktivních lokalit ve světě
- Velkou míru samostatnosti
- Velkou míru důvěry a „volnou ruku“ v jednotlivých obchodních případech
- Individuální podporu ze strany Vašeho nadřízeného, i celé společnosti
- Necháme Vás obchodovat, ale rádi bychom, abyste se pravidelně s námi potkávali v našem sídle v jihomoravském kraji.

Doplňující informace „pod čarou“:
- Máme zájem pouze o dlouhodobou spolupráci
- Naším cílem není kvantita, ale kvalita našich obchodních zástupců

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Boskovice