Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Plzeň - jih >>

Skladník 2směnný provoz Blovice

Hledáte pracovní uplatnění v Blovicích? Chtěl/a byste pracovat ve skladu na pozici skladníka? Preferujete dvousměnný provoz? A přitom všem chcete pracovat v menší společnosti?
Tak čtěte dále…
Pro našeho významného klienta zabývající se logistikou hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozici SKLADNÍK/LOGISTIK.

Náplň práce:
* zaskladňování a vyskladňování materiálu včetně zapisování do systému
* příjem a kontrola materiálu
* příprava a rozvoz materiálu na jednotlivé výrobní haly dle požadavku
* vykládka zboží a materiálu od dodavatelů

* znalost ovládání vysokozdvižného vozíku
* vazačské a jeřábnické zkoušky (není podmínkou)
* časovou flexibilitu
* základní znalost práce na PC (MS Office)
* manuální zručnost
* praxe ve skladovém hospodářství vítána (není podmínkou)
* řidičský průkaz sk. B
* komunikace NJ/AJ vítána (není podmínkou)
* zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

* práci na HPP
* místo výkonu: Blovice
* finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností
* 2směnný provoz (R/O)
* nástup do KMENOVÉHO STAVU
* dotované stravování
* doprava z Plzně- Starý Plzenec a okolí Blovic firemním autobusem zdarma
* každoroční nárůst mezd
* interní náborová prémie
* vánoční prémie (50% z platu)

Mzda:20 000 - 25 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Lokalita:Blovice