Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Strakonice >>

Blatná. Svářeč MIG/MAG pro zakázkovou výrobu - i pro absolventy. 1 směna

Do našeho mladého, dynamického kolektivu přijmeme nové parťáky (muže i ženy) na pozici: &quot;svářeč&quot;, kteří se stanou součástí týmu specialistů v oboru svařování tlakových zařízení.

Jsme moderní, stabilní a stále se rozrůstající výrobní společnost se sídlem v Blatné (okr. Strakonice). Jsme špička mezi výrobci tlakových zařízení na míru s téměř 30 letou tradicí.

U nás není rozhodně žádná nuda. Specializujeme se na zakázkovou výrobu.

Popis pozice:

• svařování metodou MAG / TIG
• svařováni silných plechů
• osazování dílů
• sváry jsou zkoušeny rentgenem nebo ultrazvukem
• kompletně ruční práce

- zkušenosti se svařováním MIG / MAG výhodou
- spolehlivost
- vysoké pracovní nasazení
- chuť a ochotu učit se novým věcem
- práce je vhodná i pro absolventy technických oboru bez praxe

Při osobním pohovoru jdou všichni kandidáti do výroby na zkoušku sváru / test manuální zručnosti.

• nejlepší finanční ohodnocení v regionu, dle předchozích znalostí a zkušeností
• práci pouze na ranní směnu 7:00 – 15:30 (PO-PÁ) s možností práce přesčas
• na našich zaměstnancích nám záleží, proto jim nabízíme každý den teplé svačiny z vlastní kuchyně za 45 Kč
• příspěvek na dopravu
• možnost svozu do zaměstnání ze Strakonic
• 5 dní placené dovolené navíc (celkem 25 dní placené dovolené)
• příspěvek na penzijní a životní připojištění
• motivační bonusový systém (odměna za kvalitu práce, podíl na hospodářském výsledku firmy, odměna za splněné cíle)

Mzda:30 000 - 45 000 Kč/měs.
Počet míst:4
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Blatná