Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Strakonice >>

Blatná. Strojní dělník / zámečník. 1 Směna. I bez praxe., vše Vás naučíme.

Do našeho mladého, dynamického kolektivu přijmeme nové parťáky (muže i ženy) na pozici: strojní dělník / zámečník, kteří se stanou součástí týmu specialistů v oboru tlakových zařízení.

Popis pozice:
• obsluha pásové pily
• obsluha CNC pálícího zařízení
• dělení plechů
• tvarové výpalky

Požadavky:
• Praxe na obdobné pozici nebo vzdělání technického zaměření je výhodou, ne podmínkou.
• Spolehlivost.
Pokud máš zájem pracovat, chceš se naučit novým věcem, nevadí ti fyzická práce a vysoké pracovní nasazení - neřešíme jestli jsi vyučený kuchař/-ka, zámečník nebo tesař. Rádi Tě vše potřebné naučíme!

• nejlepší finanční ohodnocení v regionu
• možnost kariérního růstu
• vzdělávací kurzy, školení (svářečsky průkaz, průkaz na VZV, jeřábnické a vazačské zkoušky)
• práci pouze na ranní směnu 7:00 – 15:30 (PO-PÁ) s možností práce přesčas
• na našich zaměstnancích nám záleží, proto jim nabízíme každý den teplé svačiny z vlastní kuchyně za 45 Kč
• příspěvek na dopravu
• možnost svozu do zaměstnání ze Strakonic
• 5 dní placené dovolené navíc (celkem 25 dní placené dovolené)
• příspěvek na penzijní a životní připojištění
• motivační bonusový systém (odměna za kvalitu práce, podíl na hospodářském výsledku firmy, odměna za splněné cíle)

Mzda:27 000 - 36 000 Kč/měs.
Počet míst:3
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Blatná