Profil firmy    Další pozice

Leifheit Blatná hledá SKLADNÍKY, svozy zajištěny Pí, St, Nepomuk, Horažďovice

Výrobní společnost Leifheit v Blatné, která se zabývá výrobou Vašich oblíbených pomocníků do domácnosti (žehlících prken, sušáků,..) hledá novou posilu, KMENOVÉ ZAMĚSTNANCE na pozici: "SKLADNÍK / MANIPULANT". Zajištěné svozy do zaměstnání a zpět na trase: Písek, Strakonice, Nepomuk, Horažďovice.

Zájemci budou kontaktováni přímo personalistkou společnosti Leifheit p. Kateřinou Kučerovou a mají možnost nezávazné prohlídky pracoviště.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
3 SMĚNY

Popis pozice:
- zajištění materiálu do výroby
- obsluha VZV / retraku / vláčku / el. paletového vozíku
- práce v interním programu / programu SAP
- nakládka / vykládka kamionů

- zkušenosti s prací ve skladu
- zkušenosti s obsluhou VZV vítány, v případě zájmu zajistíme průkaz na VZV
- ochotu pracovat na 3 směny
- znalost práce na PC výhodou

- stabilní zaměstnání přímo v kmenu společnosti Leifheit na hlavní pracovní poměr
- nástupní hrubou mzdu od 20.600 Kč/měs. (po zaučení průměrná hrubá mzda 26.000 Kč/měs.)
- docházkový bonus 1100 Kč/měs. při 100 % docházce
- příplatky za směnnost
- příplatek za práci přesčas (25 % v týdnu, 40 % v sobotu, 65 % v neděli)
- 100 % příplatek za práci ve svátek
- 13. Plat
- 25 dní dovolené
- dotovaná strava (26 Kč za oběd) v závodní jídelně
- firemní kurzy a školení
- firemní akce
- zajištěné svozy do zaměstnání + dopravné
- pracovní oděv + příspěvek na praní oděvů

pracoviště:Sádlov 1300, Blatná
Nástup:Ihned
Mzda:19600 - 26000 Kč/měs.
Počet míst:8
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Firma:ManpowerGroup s.r.o.
Zadavatel:Martina Křivancová
Lokalita:Blatná
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3295841

Ukázat na mapě