Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Blansko >>

E-shopař / marketér, HPP, od 30000,-/měs., Boskovice

více o nabídce >>

Náplň práce
- komunikace s dodavatelmi software řešení (reportování nesprávné funkcionality)
- komunikace s naším infocentrem a zákazníky (návrhy na zlepšení v marketingu a custommer care)
- aktualizace obsahu webu (často-kladených dotazů, mimořádných oznámení, volných prac. pozic)
- tvorba obsahu newslettrů (textace, výběr obrázků z databanky)
- občasně tvorba blogů
- koordinace marketingových agentur - koordinace distribuce marketingových materiálů
- správa obsahu na soc. sítích

Společnost se od roku 2009 zabývá sbíráním šatstva, jeho tříděním a následným zpětným návratem zpět do oběhu.

Zašlete nám svůj CV a my Vás budeme kontaktovat.

- aktivní zkušenost s psaním textů a vytvářením obsahu
- středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou (VŠ výhodou)
- výborná znalost českého jazyka a pravopisu
- schopnost práce v týmu a zároveň samostatný a iniciativní přístup k práci Výhodou:
- znalosti v oblasti online/offline marketingu
- základní znalosti v oblasti úprav textů na webu (v html)
- základní znalost jakéhokoliv grafického programu (změna velikosti, orientace, ořezání obrázku)
- cizí jazyk (NJ, AJ)

- nástup ihned / dohodou
- místo výkonu práce: Blansko
- plat: od 30.000,-

Mzda:30 000 - 33 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:OZP
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Blansko