Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Benešov >>

Finanční účetní

více o nabídce >>

NÁPLŇ PRÁCE:
příprava měsíční účetní závěrky, podkladů pro audit a daňového přiznání; komunikace s auditory a daňovými poradci; práce na reportech a analýzách pro potřeby finančního vedení společnosti; komunikace s externím oddělením ohledně faktur došlých, objednávek a plateb; zpracování měsíčních inventarizací všech rozvahových účtů a pravidelná kontrola účtování na účty dle českých účetních předpisů; zodpovědnost za včasnost statutárního výkaznictví - plnění povinnosti pro reportování statistických a dalších výkazů; účetní operace dle požadavků společnosti včetně závěrkových v rámci měsíční účetní závěrky, zejména pak účtování dohadných položek a časového rozlišení; podílení se na měsíční účetní závěrce společnosti; spravování agendy dlouhodobého majetku, účtování majetku, správa modulu majetku v účetním systému a výkaznictví s majetkem spojené; příprava interních reportů; podílení se na projektech v rámci skupiny a rozvíjení systému interních kontrol
POŽADAVKY:
zkušenost z finanční účtárny minimálně 2 roky; minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru; znalost českých účetních předpisů; MS Office (Excel), Oracle výhodou; pokročilá znalost Anglického jazyka - každodenní komunikace zejména písemná; samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
NABÍZÍME VÁM:
zkrácený pracovní úvazek - 6 hodin denně; výběr z benefitů Multi Pass v hodnotě 12 000 Kč/rok; roční bonus dle výsledků hospodaření firmy; sick days 3 dny/rok (zdravotní volno); odměna za doporučení nového zaměstnance 13 000 až 45 000 Kč; ochutnávka a konzumace našich výrobků dle interních pravidel; závodní stravování; 5 týdnů dovolené
První kontakt: TELEFONICKY (Po - Pá), e-mailem

Nástup:01.06.2023 -
Mzda:45 000 - 55 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Benešov