Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA

Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Cheb >>

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

!!!Pracownik produkcji!!!

více o nabídce >>

Wykorzystaj szansę i aplikuj na pracownik produkcji (m/ż/r) w Hazlov

Start pracy możliwy od zaraz !!! Miejsce pracy: Hazlov

Ilość miejsc 20

Twoje obowiązki jako pracownik produkcji

Obecnie poszukujemy pracowników do prostych czynności produkcyjnych w firmie produkującej części i podzespoły samochodowe

Obowiązki

· Praca w systemie 3 zmianowym

· Pakowanie, kontrola jakości, przygotowanie towaru do wysyłki

· Obsługa maszyny

Korzyści dla Ciebie jako pracownik produkcji

Praca w dynamicznej firmie z możliwościa stałej współpracy

Wynagrodzenie zgodne z obowiązującą taryfą branżową

1 miesiąc 150 CZK/godz

2 miesiąc - 160 CZK/godz

3 miesiąc - 170 CZK/godz

Oczekujemy od Ciebie

Zaangażowania w wykonywane czynności

Komunikatywnej, dobrej znajomości j. czeskiego

Prawo jazdy kat B i własny środek lokomocji ułatwią proces rekrutacj Oferujemy różnorodne stanowiska i ciekawe rozwiązania

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z nami zapraszamy do kontaktu!

Mzda:150 - 170 Kč/hod.
Počet míst:6
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:
ID inzerátu: 3708338     Vloženo: 26.10.2020
a link
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01