Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Celá ČR >>

Ředitel online obchodu s exotickým zbožím

více o nabídce >>

Co vás čeká?

Neziskovka Brontosauři v Himálajích si chce založit obchod s exotickým zbožím, aby podpořila zapojení jejich pravidelných dárců. Sháníme člověka, který obchod založí a bude spravovat.

Mezi obchodem a Brontosaury v Himálajích bude pevný vztah – tj. například X % z příjmu/obratu jde na podporu neziskovky. Jinak obchod hlavně živí jeho zakladatele a ten se sám rozhoduje, jestli bude investovat nebo inkasovat :-).

Brontosauři v Himálajích mohou poskytnout do počátku obchodu vložit vlastní kapitál, mohou poskytnout kontakty v Indii a poptání prvního zboží.

Obchod bude primárně online. Časem můžeme zvážit kamenný obchod.

Základ veškerého zboží by mělo být oblečení, které může být doplněno vším možným (koření, nábytek, čaj atd.)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Nejdůležitější je spíše odhodlání a chuť se učit z vlastních chyb.

Samozřejmě že bude vhod manažerské zkušenosti, finanční management, práce s lidmi a klienty, cit pro výběr zboží atd.

Co vám můžeme nabídnout:

Největší dobrodružství ve vašem životě a záruku, že výsledek našeho snažení bude mít skutečně smysl. Brontosauři v Himálajích mají dlouhodobé a s ostatními nesrovnatelné výsledky pomoci a vy budete součástí :-).

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Celá ČR