Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Celá ČR >>

LABORANT - POTRAVINÁŘSTVÍ part-time, 120 Kč/hod

více o nabídce >>

POPIS POZICE
JSTE STUDENT VŠ CHEMICKÉ A POTŘEBUJETE ZÍSKAT PRAXI?

Pak hledáme právě TEBE!

Na pozici LABORANTA budeš mít na starosti:

* Chemické a senzorické testování surovin, mezivýrobků a finálních výrobků
* Zajišťování kvalitativních záznamů a reportů
* Spolupráci s ostatními odděleními (výroba, sklad, plánování)
* Řešení případných kvalitativních problémů

Práce na směny krátký/dlouhý týden vč. víkendů: 6:00 – 18:00, 18:00 – 6:00
Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 9 - Kyje
Mzda: 120 Kč/hod

POŽADAVKY
* Odborné chemické vzdělání (potravinářství výhodou)
* Praktické zkušenosti v oblasti analytické chemie, zkušenost s prací na HPLC vítána
* Nutná znalost základní laboratorní praxe
* Znalost práce s PC
* Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
* Proaktivní přístup k práci

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
* Pitný režim na pracovišti zdarma
* Možnost získání praxe v mezinárodní společnosti

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&amp;utm_medium=jobposition

Referenční číslo: 13-21-320336/FB

Mzda:120 /hod.
Úvazek:Zkrácený

Lokalita:Celá ČR