Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Celá ČR >>

TRAINEE FINANCE, 135 Kč

více o nabídce >>

POPIS POZICE
Jsi studentem posledního ročníku vysoké školy a rád/a bys získal/a zkušenosti v odvětví FINANCE? Chceš po absolvování školy nastoupit v prestižní společnosti distribuující krmiva pro zvířecí mazlíčky na plný úvazek? Pak hledáme právě Tebe! Pošli nám svůj životopis a odstartuj kariéru v mezinárodní FMCG společnosti!

Strávíš 6 měsíců v oddělení financí, kde budeš vypomáhat týmu a získáš na starosti i samostatné projekty. Budeš mít možnost úzce spolupracovat s manažery a pozorovat je při práci na obchodních jednáních.

Nástup: BŘEZEN 2019
Lokalita: Praha 8 Karlín
Mzda: 135 Kč/hod.
Flexibilní pracovní doba (cca 20 hodin týdně)
Částečný úvazek na jeden rok s možností nastoupit po roce na hlavní pracovní poměr.

POŽADAVKY
* Student posledního ročníku nebo absolvent vysoké školy (ekonomický obor, Finance, Business Administration nebo jiný)
* MS Excel na pokročilé úrovni
* Zájem o práci ve firmě distribuující krmiva pro zvířecí mazlíčky
* Velmi dobrá znalost angličtiny - denní komunikace s cizinci

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
* Placená stáž
* Dog friendly office
* Flexibilní pracovní doba
* Možnost získat práci na plný úvazek po dokončení studií

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&amp;utm_medium=jobposition

Referenční číslo: 13-19-319803/FB

Mzda:135 /hod.
Úvazek:Zkrácený

Lokalita:Celá ČR