Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Celá ČR >>

HR ADMINISTRATIVA S AJ a NJ - až 40 000 Kč/měs.

více o nabídce >>

POPIS POZICE
Zajímáte se o personalistiku a HR? Hovoříte plynně anglicky a německy? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na pozici HR ADMINISTRATIVA S NĚMČINOU a odstartujte svou kariéru v mezinárodní společnosti!

Vaší náplní práce bude:
* spravování a řešení problémů souvisejících s interními HR aplikacemi
* zodpovídání dotazů uživatelů týkající se fungování aplikace
* poskytování podpory zaměstnancům, manažerům i externím kandidátům
* podílení se na tvorbě reportů a správě databází
* analýza problémů týkající se správnosti dat, manipulace s formuláři aj.

Nástup: IHNED
Lokalita: Praha - Stodůlky
Mzda: 32 000 - 40 000 Kč/měs. (dle zkušeností)
Smlouva na dobu určitou na rok.

POŽADAVKY
* minimálně středoškolské vzdělání
* pokročilá znalost němčiny a angličtiny
* pokročilá znalost balíčku MS Office
* prozákaznická orientace
* výborné komunikační dovednosti
* zkušenosti na obdobné pozici výhodou (zákaznický servis, administrativa apod.)

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
* flexibilní pracovní doba
* balíček benefitů
* možnost práce z domova
* 5 týdnů dovolené
* stravenky
* sick days
* jazykové kurzy
* nové moderní pracoviště v Praze na metru B

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&amp;utm_medium=jobposition

Referenční číslo: 13-12-319899/FB

Mzda:40 000 /měs.
Úvazek:Plný

Lokalita:Celá ČR