Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA

Podmínky používání portálu Fajn brigády

 

Tento dokument obsahuje závazná pravidla a podmínky používání služeb stránky www.fajn-brigady.cz a je povinen je dodržovat každý, kdo chce tyto služby využívat. Užíváním stránek uživatel (viz dále) souhlasí s níže uvedenými podmínkami.

 

Do placených služeb se řadí např. další propagace inzerce, grafická propagace či jiné služby pro podporu inzerce, zviditelnění firmy, větší odezvu aj.

 

 

1) VYMEZENÍ ZÁKLADNÍCH POJMŮ

 

www.fajn-brigady.cz = inzertní portál, sloužící především ke zveřejňování nabídek různých druhů brigád a prezentování těchto nabídek uživatelům, dále také jako stránky (patří zde i veškeré podstránky webu jako např. http://www.fajn-brigady.cz/brigady/praha/ aj.)

 

Inzerent = každá osoba či firma, která se zaregistruje a případně si dle potřeby na stránky vkládá inzeráty

 

Uživatel = každá osoba, která navštíví stránky www.fajn-brigady.cz a jakýmkoliv způsobem je využívá (zobrazí si jakoukoliv stránku, inzeruje zde, prohlíží si inzeráty či odpovídá na ně apod.)

 

Provozovatel = RYXOO UNIVERSAL s.r.o., Horní Jasenka 161, 755 01 Vsetín, IČ: 28661141,

DIČ: CZ28661141

 

Podmínky = soubor pravidel zde uveřejněných

 

 

2) JE ZAKÁZÁNO

 

- zveřejňovat inzeráty, které jsou v rozporu s platnými zákony v ČR

- nepřípustné jsou také např. urážlivé výroky, propagování jakýchkoliv ilegálních politických hnutí, organizací apod. (takové inzeráty můžou být předány policii k prošetření)

- inzerovat erotické služby, placené tel. linky apod., ale i společnice (i bez erotického charakteru)

- vkládat k inzerátům hanlivé, urážlivé či jinak nevhodné fotografie

- inzerovat zdarma výdělky bez práce, práci z domova apod.

- inzerovat zdarma brigády typu obchodní zástupce, promotér, hosteska apod.; tento typ inzerátu je možné vložit pouze za poplatek, info viz dále

- uvádět klamané či neúplné informace, tzn. veškeré informace musí být dostupné přímo z textu
(žádné inzeráty typu: napiš, a dozvíš se potřebné informace), především v nadpisu inzerátu musí být hned jasně vidět, o co vždy jde

- inzerovat podvodné nabídky, letadla, přeposílání obálek atd.

- inzerce v oboru wellness (je povolená pouze v omezeném počtu inzerátů, který je vyčerpán; nové nabídky v tomto oboru není možné inzerovat)

- inzerovat 1 stejnou nabídku do 1 města vícekrát; stejnou nabídku je možné opět zobrazit až poté, co minulá nabídka skončila (smazání inzerátů před jeho skončením a opětovné vystavení je považováno za porušení podmínek); také je zakázáno vystavovat dlouhodobé brigády jen např. na 2 dny a po skončení je vystavit znovu (a tímto způsobem obcházet podmínku o možném opětovném vystavení inzerátu)

- jakkoliv jinak obcházet či zneužívat pravidla a podmínky webu ke svému prospěchu

- vystavovat do 1 města na 1 web a v 1 dni více než 7 (různých) nabídek, a to z důvodu, aby na webu či v newsletteru vedle sebe nebyla spousta nabídek jen od 1 firmy (uživatelé si na to stěžují); v případě, že potřebujete vystavit více inzerátů, kontaktujte nás prosím přes kontaktní formulář, po domluvě je ev. možné počet dočasně navýšit

- vytváření vícenásobných účtů (povolen pouze 1 účet na 1 osobu, avšak firma může mít registrovaných více uživatelů)

- vkládání odkazu na www stránky do popisu inzerátů

- v popisu inzerátu uvádět email i telefon (telefon je možné k inzerátu vložit do příslušné kolonky při zadávání - zobrazí se pak v detailu inzerátu; email je po registraci automaticky přiřazen k odpovědnímu formuláři, takže vám na něj budou chodit odpovědi)

 


Při porušení jakékoliv podmínky může být inzerentovi dočasně nebo i trvale zablokována možnost další inzerce, a to i na základě posouzení administrátorů bez udání důvodu.

 


3) REGISTRACE

 

- registrace je povinná pro všechny inzerenty

- registrace se prování vyplněním povinných (ev. i nepovinných) políček, jako např. jméno, telefon či název firmy, což bude uvedeno u inzerátů vystavených dotyčným subjektem (tel. je nepovinný, email nebude viditelný); jméno a příjmení osoby, stejně tak jako případný název firmy musí být uveden v plném změní (není možné jako jméno a příjmení uvést např. P. K. apod.)

- zadané údaje musí být pravdivé

- registrace do služby www.fajn-brigady.cz je prováděná na dobu neurčitou a je možné ji kdykoli zrušit, a to vlastnoručním smazáním uživatele (svého účtu v nastavení účtu), případně bude účet smazán na požádání přes oficiální kontaktní email (uvedený na webu); v případě, že bude účet inzerenta delší dobu neaktivní (tj. nevystaví si žádný inzerát), může být tento účet bez předchozího upozornění smazán provozovatelem webu


INZERENTI
Inzerenti registrací souhlasí se zpracováním a uchováním osobních údajů (soukromých či firemních) na výše uvedených www stránkách za účelem inzerce pracovních nabídek či případného rozesílání jiného sdělení v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění. Konkrétně je to jméno, příjmení, případně jméno firmy, IČO, DIČ a další kontaktní údaje.

 

UŽIVATELÉ
V případě, že má uživatel stránek zájem se zasíláním brigád z jeho regionu, může se zdarma přihlásit k odběru brigád. Je potřeba pouze uvést oblast, ze které chce dostávat nabídky brigád a další upřesňující údaje pro zasílání vhodných nabídek, a také svůj platný a pravdivý existující email, na který mu budou vhodné nabídky brigád posílány. Tato služba je pro uživatele zdarma. Nabídky brigád budou zasílány nepravidelně, dle nabídky zaměstnavatelů a zvolených kritérií. Na tento email může být také rozesíláno reklamní sdělení. Uživatel se může kdykoliv ze zasílání odhlásit, a to např. ve svém účtu, v emailu s nabídkami brigád či po zaslání žádosti o smazání na email: info zavináč fajn-brigady.cz. V případě, že bude uživatel delší dobu neaktivní, může být jeho účet bez předchozího upozornění smazán.

 

 

Podrobné údaje o ochraně osobních informací naleznete zde

 


4) INZERCE ZDARMA, PLACENÁ INZERCE - ROZDĚLENÍ

 

A) INZERCE ZDARMA
Do inzerce brigád zdarma spadají "standardní" inzeráty, kdy je pevně určená pracovní doba, místo práce, hodinová mzda, přesný termín brigády aj. (např. práce na pokladnách, ve skladu, inventury, pomocné práce, atd.), a to u inzerce neobchodního charakteru, kdy se aktivně neoslovují lidé a nenabízí nějaké zboží aj. (tj. mimo inzeráty uvedené v bodě B). Do inzerce zdarma spadají i inzeráty typu Prodejce ve stánku na vánočních trzích, hostesky, která jen vítá či uvádí hosty (nenabízí žádné produkty).

 

V případě, že si zadáte inzerát, který nespadá do inzerce zdarma (viz dále), budete o tom v emailu informováni; v případě zájmu si pak můžete inzerát zaplatit po vašem potvrzení.

 

Tato inzerce zdarma je pro určitý počet inzerátů měsíčně (stejné podmínky platí pro soukromé osoby i firmy).


B) PLACENÁ INZERCE - OBCHODNÍ CHARAKTER AJ.
Do placené inzerce spadají inzeráty převážně obchodního zaměření, jako například hostesky a promotéři (aktivně nabízející nějaké produkty), manažeři, poradci, callcentra, konzultanti, obchodní zástupci, obchodníci, aktivní prodejci, inzerce systému MLM, ankety na ulici, průzkum trhu, tazatelé, práce z domova (některá práce z domova nelze zveřejnit ani za poplatek), finanční a pojišťovací služby, realitní makléři, krupiéři, ale také např. obecné inzeráty, kdy se jedná o "nábor" do databáze (tj. není uvedený přesný termín či místo výkonu práce, např. inzerát typu: Hledáme brigádníky na invetury po celé ČR), inzeráty s místem výkonu: Celá ČR, inzerce brigád v zahraničí, když firma požaduje poplatek za své služby (typické pro pracovní zahraničí agentury), když nejsou přesně dané podmínky (konkrétní termín, náplň či místo výkonu práce). Jsou zde uvedené JEN NĚKTERÉ z nejčastějších inzerátů spadajících do placené inzerce, je jich jinak více. Provozovatel webu si vyhrazuje právo rozhodnout dle svého uvážení, zda-li inzerát spadá do inzerce zdarma či do placené verze, i bez udání důvodu.

 

Uvedené inzeráty je možné inzerovat pouze za poplatek.

 

Inzerát, kdy se např. hledají prodejci na stánek na vánoční trhy, do klasického obchodu s oblečením apod., jsou zdarma (není aktivní prodej). Zdarma jsou také inzeráty "pasivních" hostesek či promotérů, kdy náplní práce je jen např. vítání hostů, podávání informací na akci apod. (kdy se nic aktivně nenabízí).


C) PLACENÁ INZERCE VĚTŠÍHO ROZSAHU
Do placené inzerce spadá také inzerce "většího rozsahu," nad měsíční limit zdarma, uvedený v ceníku služeb na webu. V případě, že si zadáte v měsíci více inzerátů, než je tento limit (platí dohromady pro celou firmu dohromady, má-li firma více uživatelů), systém vás upozorní a nabídne vám možnost objednat si rozšířený počet inzerátů (vybraný program) v daném měsíci. V případě, že má firma (uživatel) zakoupené nějaké doplňkové služby, např. topování, grafický profil apod., dostane rozšířený počet inzerátů zdarma - kolik inzerátů a na jakou dobu či další související informace najdete v ceníku.


D) PLACENÁ INZERCE - TOPOVÁNÍ
Jestliže má inzerent zájem o větší odezvu, propagaci firmy apod., může si zaplatit tzv. topování, neboli přednostní řazení, při kterém je inzerát speciálně propagován. Topování je možné i u placeného inzerátu. Bližší informace jsou uvedeny v ceníku.

 

Zvýhodnění vašeho inzerátu je provedeno většinou ihned po obdržení platby (ev. aktivaci kreditů z předplatného), nejpozději do 2 dní od data obdržení platby. Ve výjimečných případech může být zvýhodnění provedeno později. V případě pozdější aktivace topování nemá inzerent nárok na "náhradu škody," topování se spustí později, avšak vždy na objednanou dobu.

 

U objednávky topování je u platby v Kč podmínkou vždy správně vyplněný variabilní symbol (většinou je to ID inzerátu nebo platby). V případě zadání špatného variabilního symbolu (nezvýhodnění vašeho inzerátu), kontaktujte ve svém zájmu provozovatele prostřednictvím kontaktního formuláře. Provozovatel nenese v tomto případě za nezveřejnění odpovědnost.
Jednou odeslaná částka se již nevrací, a to i v případě, že si uživatel inzerát smaže např. dříve než je doba platnosti inzerce, když má inzerent např. již obsazenou pozic, inzerát expiruje, aj.

 

Pokud je zaplacený či zvýhodněný inzerát nefunkční, není v inzerátu uveden kompletní popis činnosti (po brigádníkovi se vyžaduje i něco jiného, než je uvedeno v inzerátu), jsou zde uvedené nejasné, klamavé či zavádějící informace, poškozuje dobré jméno společnosti či je v rozporu se zákonem nebo podmínkami portálu, vyhrazujeme si právo inzerát smazat bez nároku na vrácení platby (i části platby za předplacenou, ještě nevyužitou inzerci). Stejné pravidlo o nevrácení platby platí i v případě, kdy má inzerent předplacenou inzerci, kterou ještě nevyužil.

 

 

5) INZERCE DO ZAHRANIČÍ

 

Vkládat nabídky do zahraničí je povoleno pouze firmám či agenturám, které mají příslušná oprávnění k provozování této služby (po doložení příslušných oprávnění, splňující zákonné podmínky, provozující službu legálně). Inzerce nabídek do zahraničí pro soukromé osoby není povolená, stejně tak nebude umožněná firmám či agenturám, jestliže příslušná povolení nebudou dodána.

 

 


6) DODATKY

 

Provozovatel si vyhrazuje právo (i bez udání důvodu ) nakládat s uveřejněným inzeráty takto: upravit, přesunout či smazat jakýkoliv inzerát, dále znemožnit uživateli přístup ke stránkám (např. zrušením registrace, emailové schránky, blokací IP adresy, obzvláště při opakovaném porušování podmínek).

 

Provozovatel si vyhrazuje právo inzeráty včetně kontaktních údajů zveřejněných na portálu www.fajn-brigady.cz zobrazit i na jiných webech, zejména partnerských portálech.

 

Provozovatel stránek se zavazuje získaná osobní data uživatelů jinak neposkytovat třetím stranám. Výjimku tvoří:

a) Inzerenti (jsou tzv. správci), na jejichž nabídku uživatel reaguje. Tato data jsou správci dále zpracovávána za účelem ucházení se o pracovní nabídku.

b Odtajnění v případě, vyžaduje-li to zákon (např. na žádost policie apod.).

 

Údaje uvedené u inzerátů (jako např. popis pozice, mzda apod.) jsou POUZE orientační a nezávazné,

a nelze se na základě textu inzerátu domáhat soudně ani jinou cestou podmínek zde uvedených (v inzerátu může zde být např. omylem nepravdivá informace, neaktuální info aj.)! Závazné a přesné informace jsou pouze ty, které Vám zaměstnavatel SÁM potvrdí (např. na pohovoru) a které jsou zaměstnavatelem PÍSEMNĚ potvrzené v platné pracovní smlouvě. Případné spory mezi uživatelem, který si na portále www.fajn-brigady.cz našel brigádu/práci, a zaměstnavatelem, se řeší výhradně mezi těmito 2 stranami, ne s provozovatelem portálu; v případě, že zaměstnavatel např. nevyplatí uživateli, který u něj pracoval, mzdu (z jakýchkoliv důvodů), uživatel nemá nárok na vyplacení mzdy od provozovatele (kde tuto nabídku našel).

 

V případě způsobení škody provozovateli uživatelem či inzerentem (např. zadáním podvodných nabídek, poškozováním dobrého jména apod.) odpovídá uživatel či inzerent provozovateli za tuto škodu v plné výši.

 

Na portálu www.fajn-brigady.cz se zobrazují reklamy od společnosti třetí strany. Tyto společnosti můžou využívat údaje o vašich návštěvách (ne však jméno, příjmení, email ani telefon) k tomu, aby vám např. mohly poskytovat pro vás zajímavé reklamy. Související informace k tomuto tématu najdete na stránce zde.

 

Emailová adresa může být použita ke komunikaci provozovatele s uživateli (ke zkvalitnění služeb stránek, zasílání reklamních sdělení apod). Tyto maily nejsou považovány za SPAM ze strany provozovatele. V případě odpovědí na nabídku práce či brigády je odpověď včetně kontaktních údajů posílána pouze zadavateli nabídky na příslušný email (který uvedl zadavatel nabídky; tento email není viditelný), který je dále odpovědný za ochranu veškerých těchto osobních údajů; provozovatel k těmto datům nemá přístup a neeviduje je.

 

Inzerát je na stránkách zveřejněn standardně na dobu 2, 7 nebo 14 dní, není-li nastavená doba jiná. Topované inzeráty se řadí vždy před klasickými inzeráty. Po vypršení platnosti inzerátu bude inzerát smazán. Uživatelé a především inzerenti nemají výhrady k řazení inzerátů.

 

Je zakázáno vícenásobné umisťování totožného inzerátu do 1 města. Do 1 města je možné v 1 den vložit max. 7 různých inzerátů, počet měst v 1 dni není omezen (tj. např. v 1 den je možné vložit si 7 nabídek brigád do Prahy, 7 nabídek do Brna, 7 do Ostravy apod.) Podmínkou však je, že daná brigáda je relevantní pro dané město, tj. brigáda je opravdu v tomto městě. Při opakovaném porušování těchto podmínek může být účet inzerenta dočasně nebo i trvale zablokován.

 

Inzerát si zadavatel může sám kdykoliv smazat ve svém účtu (po přihlášení).

 

Uživatel ani inzerent nemá žádné připomínky k podmínkám a k jakémukoliv obsahu webu, tj. např. k reklamám apod.

 

Jakýmkoliv užíváním webové stránky www.fajn-brigady.cz uživatel i inzerent souhlasí s používáním tzv. souborů "cookies." Jedná se o malé textové soubory, které jsou při procházení stránek ukládány do Vašeho PC či jiného používaného zařízení. Díky těmto souborům je možné lépe rozpoznat Vaše nastavení a tím pádem lépe přizpůsobit naši stránku případné další návštěvy a používání.

 

Soubory "cookies" mohou např. využívat třetí strany, jejichž reklamy se na našich stránkách zobrazují, a to k přesnějšímu poskytování reklam či služeb, které Vás mohou zajímat. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ SE VŠAK NEUKLÁDAJÍ jakékoliv osobní informace, jako např. jméno, telefon, email či jiné podobné znaky identifikující konkrétní osobu!

 

Soubory "cookies" si můžete představit jako takovou "minipaměť," která mapuje a ukládá Vaše chování na webu, což může pomoci zlepšit přizpůsobení webů právě Vašemu chování a nastavení.

 

Pro další informace o "cookies," jak je spravovat či například zamezit jejich používání, klikněte prosím sem.

 

Všechny smluvní vztahy v těchto podmínkách nespecifikované se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 513/1991 Sb., obchodní zákoník, zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník a dalšími souvisejícími právními předpisy.

 

Pravidla a podmínky zde zveřejněné se můžou měnit, upravovat či doplňovat. Tyto podmínky se ihned po úpravě stávají platnými a nahrazují podmínky dřívější. Uživatel je povinen pravidelně se seznamovat se změnami Podmínek. Bude-li uživatel či inzerent pokračovat v používání služeb Serveru po provedení těchto změn, má se za to, že se změnami Podmínek bez výhrad souhlasí.


Jakýkoliv obsah webu, například logo, grafika, články apod., je výlučným vlastnictvím provozovatele, tento obsah je chráněn autorským zákonem a nesmí být dále kopírován či jinak šířen bez písemného povolení provozovatele. Kopírování a jakékoliv jiné využívání veškerého obsahu www.fajn-brigady.cz je zakázáno.

 

Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejněných inzerátů ani za jakoukoliv škodu, která byla způsobena uživateli stránek v souvislosti s využíváním stránky www.fajn-brigady.cz

 

 

Tyto podmínky jsou platné od 1.1. 2010, poslední aktualizace 29.8. 2017.

Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2019
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí