Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA

Ochrana osobních údajů


Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů (např. emailová adresa) na výše uvedených WWW stránkách za účelem mé prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování brigád a krátkodobých pracovních závazků, zasílání dalšího sdělení v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění.

Souhlasím s využíváním mého kontaktu za účelem šíření obchodních sdělení a nabídky práce či brigád od portálu www.fajn-brigady.cz.

Tento souhlas uděluji provozovateli portálu:  RYXOO UNIVERSAL s.r.o., Horní Jasenka 161, 755 01 Vsetín, IČ: 28661141, DIČ: CZ28661141, provozovateli webhostingu, případně dalším spolupracujícím provozovatelům nutným ke správnému fungování WWW stránek a to po dobu mé registrace.

Registrace do služby www.fajn-brigady.cz je prováděná na dobu neurčitou a je možné ji kdykoli zrušit po kliku na odkaz: zrušit zasílání nabídek uvedený v každém emailu s nabídkou brigád, případně na napsání na info(zavináč)fajn-brigady.cz, nebo po přihlášení do svého účtu. Provozovatel si vyhrazuje právo při porušení podmínek odstranit uživatele ze služby a vymazat veškerá jeho data.

 

Zároveň souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami portálu www.fajn-brigady.cz,které jsem si pečlivě přečetl na uvedené internetové adrese: https://www.fajn-brigady.cz/podminky.html

 


Prohlašuji, že budu využívat služeb www.fajn-brigady.cz s nejlepším vědomím a svědomím. Zejména budu zadávat pravdivé informace a nebudu se dopouštět nedovolených praktik, jako jsou například opakované registrace či uvádění nepravdivých informací.

 
Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2010, poslední aktualizace 11.9.2017

Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2022
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí