Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA

Ochrana osobních údajů


Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů na výše uvedených WWW stránkách za účelem mé prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování brigád a krátkodobých pracovních závazků, zasílání dalšího sdělení v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění.

Souhlasím s využíváním mého kontaktu za účelem šíření obchodních sdělení a nabídky práce či brigád od portálu www.fajn-brigady.cz, tak obchodních či reklamních sdělení týkajících se výrobků a služeb třetích osob.

Tento souhlas uděluji provozovateli portálu:  RYXOO UNIVERSAL s.r.o., Horní Jasenka 161, 755 01 Vsetín, IČ: 28661141, DIČ: CZ28661141, po dobu mé registrace.

Zároveň souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami portálu www.fajn-brigady.cz,které jsem si pečlivě přečetl na uvedené internetové adrese: https://www.fajn-brigady.cz/podminky.html

Registrace do služby www.fajn-brigady.cz je prováděná na dobu neurčitou a je možné ji kdykoli zrušit po přihlášení do svého účtu. Provozovatel si vyhrazuje právo při porušení podmínek odstranit uživatele ze služby a vymazat veškerá jeho data.

Prohlašuji, že budu využívat služeb www.fajn-brigady.cz s nejlepším vědomím a svědomím. Zejména budu zadávat pravdivé informace a nebudu se dopouštět nedovolených praktik, jako jsou například opakované registrace či uvádění nepravdivých informací.

 
Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2010, poslední aktualizace 11.9.2017

Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2018
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí