Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Lektor IT kroužků, 150-250/h,dlouhodobě

více o nabídce >>

Informace o pracovním místě
Máte v sobě dětskou touhu objevovat a hrát si? Vztah k informačním technologiím a zkušenosti s dětmi? Jste zodpovědní a pečliví?

Staňte se lektorem Veselé vědy a Kroužků.cz!
Jsme neziskovka, která pořádá ve městech po celé republice kroužky s vědeckou tématikou pro děti z 1. stupně základních škol. Našim posláním je popularizace vědy a techniky a probouzení zájmu o přírodní vědy a technické obory. Posláním počítačového kroužku je naučit děti,že počítače nejsou jen hry a Facebook! Děti se od základů naučí využívat počítač jako dobrého pomocníka k životu. Naučíme je, na co si dávat pozor, natáčet a editovat videa, upravovat webové stránky i obrázky, a celkově si zjednodušit práci. Pro děti od 2. do 5. třídy.

Oslovujeme pedagogy a lektory, studenty, praktikanty či vedoucí táborů a skautů, aktivní důchodce, maminky na rodičovské a všechny ostatní, kteří v tom, co děláme, vidí smysl. Pedagogická praxe je výhodou, ale není podmínkou. Zkušenosti v Informačních Technologiích nutností. Pro úspěch uchazečů je rozhodující pozitivní vztah k dětem, spolehlivost a nadšení pro věc.

Přestože nejde o pozici na plný úvazek je finanční ohodnocení atraktivní a odpovídá náročnosti práce - víme, že uhlídat rozdováděné děti dá někdy pořádně zabrat, ale že to je nesmírně naplňující.

Pozice vhodná pro absolventy, pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené, i pro důchodce.

Kroužky probíhají v průběhu školního roku od října do začátku června v pracovní dny brzy odpoledne. V závislosti na Vašich časových možnostech a obsazenosti kroužků byste mohli učit 1 až 6 hodin týdně na základní škole poblíž Vašeho bydliště nebo pracoviště.

V případě zájmu, prosím, navštivte stránky www.veselaveda.cz/pro-lektory, klikněte na "Chci být lektorem" a rovnou vyplňte náborový formulář.Do poznámky uveďte viditelně,že máte zájem o IT kroužek!!

Bohužel není v našich silách odpovídat každému uchazeči jednotlivě a proto s konkrétní nabídkou Vás oslovíme telefonicky na základě údajů ve Vašem životopise a podle naplněnosti kroužků ve Vašem městě. Těšíme se na spolupráci

Tým Veselé vědy

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština
Znalost IT a radost z práce v tomto oboru
Nadšení pro práci s dětmi

Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti,pracovní smlouva

Nástup:04.03.2019 - 28.06.2019
Mzda:150 - 250 Kč/hod.
Počet míst:1
Vhodné i pro:Absolventi, Důchodce, MD, OSVČ

Lokalita:Liberec
ID inzerátu: 3209180
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2019
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí