Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

ZDRAVOTNÍK NA ŠKOLY V PŘÍRODĚ A DĚTSKÉ TÁBORY

více o nabídce >>

Máte odpovídající vzdělání pro pozici zdravotníka zotavovacích akcí a zároveň rádi pracujete s dětmi? Pokud jste si odpověděli "ano", hledáme právě Vás. Jako každý rok začínáme rozšiřovat náš tým na letní tábory a školy v přírodě, a až to situace umožní, uspořádáme i osobní náborová kola. Pozice zdravotníka s sebou sice nese velkou zodpovědnost, ale díky jisté míře flexibility je tato pozice vhodná také například pro studenty VŠ, aktivní důchodce nebo maminky na mateřské dovolené, které si své dítko mohou vzít s sebou :o).

Požadujeme zodpovědnost, spolehlivost, schopnost v klidu řešit nastalé situace a v neposlední řadě také lásku k dětem :o). Vyrazit s námi můžete do RS Máj v Plasích u Plzně nebo do RS Lubenec na spojnici Praha-Karlovy Vary. Přesné termíny škol v přírodě bychom upřesnili později, ale většinou se jedná o týdenní turnusy (pátek - pátek nebo čtvrtek-čtvrtek), občas i zkrácené jen od pondělí do pátku. O prázdninách budeme mít tyto turnusy dětských táborů: 30. 6. - 12. 7. 2022, 12. - 24. 7. 2022, 4. - 16. 8. 2022 a 16. - 28. 8. 2022.

V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte telefonicky či emailem, v ideálním případě zašlete i svůj životopis s fotografií. V případě nezastižení stačí zaslat sms, budeme volat zpět. Děkujeme a budeme se těšit na spolupráci!


Mzda:5000 - 6000 Kč/Úkol
Počet míst:20 a více
Vhodné i pro:Absolventi, Důchodce, MD, OSVČ

Lokalita:Celá ČR
ID inzerátu: 4072483     Vloženo: 28.11.2021
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2022
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí