Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Instruktor na škole v přírodě - skvělá brigáda pro studenty

Spolek pro podporu dětské rekreace a zdraví - pořádání škol v přírodě, výletů...

Baví Tě práce s dětmi a máš v dubnu, květnu a v červnu čas? Pak hledáme právě Tebe. Pojď si užít brigádu na školách v přírodě s partou mladých lidí.
Do našeho týmu vedoucích a instruktorů škol v přírodě hledáme nové členy. Týdenní pobyty pro děti pořádáme po celé ČR. Termíny našich týdenních akcí jsou duben, květen a červen 2018. Další školy v přírodě pak budou v září a v říjnu 2018. Můžeš s námi jet pouze na jediný týdenní pobyt, anebo s námi můžeš strávit celé jaro a dobře si vydělat. (S instruktory jednáme slušně a odměnu vyplácíme v hotovosti okamžitě na místě po ukončení pobytu.)

Věk nad 18 let.
Spolehlivost a odpovědný přístup.
Dobrý vztah k dětem.

Finanční odměna závisí na celkovém počtu dětí a délce pobytu - orientačně cca 3.000,- Kč za týden. Hlavní vedoucí až 8.000,- Kč za týden. Při účasti na více pobytech další bonusové ohodnocení (prémie).
Hradíme ubytování a stravu ve vyšším hotelovém standardu + dopravu na místo akce a zpět domů + pojištění odpovědnosti. Pobyty probíhají v kvalitních hotelech a penzionech v celých Čechách. Nabízíme bezvadnou práci s dětmi uprostřed přírody, dobrý výdělek a zábavu v partě mladých lidí. Možnost potvrzení pedagogické praxe. Do budoucna možnost získat stálé zaměstnání v naší firmě. Bez obav se ozvi - bude se ti u nás líbit!1

pracoviště:Živohošť E46, Slapy
Nástup:Dle domluvy
Mzda:2000-4000 Kč/dle domluvy
Počet míst:20 a více
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ, MD

Firma:GREEN MOUNTAIN s.r.o.
Lokalita:Celá ČR
ID inzerátu: 2610764
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2018
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí