Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek

 

 

Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Řidič v Praze - vstupní bonus 10 000 Kč

více o nabídce >>

Pro nové řidiče máme nyní speciální akci! Dokončete registraci v období mezi 1.6. a 30.6.2019, odjeďte týdně alespoň 25 jízd a během 4 týdnů získejte postupně 4 x 2 500 Kč pokud dokončíte registraci s místopisem anebo 4 x 1000 Kč za registraci bez místopisu.

Bolt je na trhu zavedená společnost. Provozujeme mobilní aplikaci sloužící k propojení cestujících a partnerských řidičů. Jako partnerský řidič/ka budete vozit po Praze ostatní uživatele aplikace Bolt, kteří si vás objednají. Cestující za jízdu platí buď hotově nebo skrze aplikaci. Peníze zaplacené skrze aplikaci vám zašleme každý týden na bankovní účet.

Je jen na vás, jak často a kolik hodin budete chtít jezdit. Jste sami sobě šéfem. Pokud budete chtít jezdit a přijímat objednávky, jednoduše se v aplikaci připojíte a poté se zase kdykoliv odpojíte. V Boltu vás nikdo kontrolovat nebude.

Kontaktujte nás a my vám zašleme více informací spolu s krátkým školícím materiálem. Vše probíhá z pohodlí domova elektronicky a po dokončení registrace již budete moct kdykoliv vyrazit.

Bolt. Jezděte chytře

Mzda:300 - 400 Kč/hod.
Počet míst:20 a více
Vhodné i pro:Absolventi, Důchodce, MD, OSVČ

Zadavatel:Martin Zajíc
Lokalita:Praha 1
ID inzerátu: 3353123
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2019
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí