Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Plzeň >>

Baví Tě práce s karnevalovými kostýmy? Dlouhodobá brigáda v Plzni!

PartyWorld je na trhu už 11 let a ty můžeš být jeho součástí.

Každý začíná na prodejně, kde se pod dohledem dobře zaškolených kolegů naučíš všechny potřebné činnosti a dozvíš nezbytné informace! Tvou hlavní náplní práce bude péče o zákazníka - zpracování objednávek, obsluha na prodejně a komunikace s ostatními prodejnami. Jakmile k nám dorazíš, neboj se na sebe prozradit své největší talenty - práce v zábavním průmyslu vyžaduje nejrůznější schopnosti. Umíš psát články? Super! Rád pracuješ se sociálními sitěmi? Paráda! Pracuješ radši v terénu a už jsi organizoval večírek? Jestli ne, tak brzy se Ti to může stát :)

A hlavně se neboj, nováčky máme moc rádi!

Základní náplň práce -&gt;

aktivní obsluha zákazníků
vyřizování internetových objednávek
péče o reprezentativní chod e-shopu a prodejny

Jaké znalosti a vlastnosti bys měl mít -&gt;

Práce s MS Office/ základní PC znalosti
Ovládání anglického jazyka
Orientace v moderních trendech

Výhodou bude, pokud budeš umět -&gt;

Zavázat balónek :)
Další světový jazyk - ruština, francouzština, němčina
Zkušenosti s dekorováním
Schopnost vytvářet obsah na soc. sítích - tvorba fotografií, textu
mít na kontě 18 let:)

Co nabízíme -&gt;

plat 100–150 Kč/hod
práci v mladém přátelském kolektivu
možnost kariérního růstu
flexibilní pracovní dobu
možnost práce i o víkendu
zaměstnaneckou slevu na naše produkty

Mzda:100 - 150 Kč/hod.
Počet míst:2
Vhodné i pro:Absolventi, MD, OSVČ

Lokalita:Plzeň