Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA

Nabídka již není aktivní.

Mrkni na 16 volných nabídek z lokality Praha 4 >>

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Nárazová brigáda - noční manuální a úklidové práce

více o nabídce >>

Jedná se o nárazovou brigádu, kde je úkolem zajistit sanitaci chladicího nábytku v supermarketech po celé čr.

Náplň práce:
1) Rozebrání chladicí nábytku
2) Vyčištění tlakovou myčkou (popř. ručně) jednotlivých dílů
3) Složení chladicího nábytku

Doba trvání práce: cca 4 hodin
Začátek práce je určen zavírací dobou supermarketu. Na prodejnu se dojíždí cca 30 minut před zavřením. Standardně prodejny zavírají mezi 20 a 22:00 hodinou.

Odjezd a příjezd:
1) Odjezd je z Prahy 4 Braníku. Čas je různý podle zavírací doby a vzdálenosti prodejny
2) Příjezd je do Prahy 4 Braníku. Po té jsou pracovníci odvezeni k místu svého bydliště (pouze po Praze)

Это ударная бригада, задачей которой является обеспечение санитарной обработки холодильной мебели в супермаркетах по всей Чехии.

Описание вакансии:
1) Разборка холодильной мебели
2) Очистка мойкой высокого давления (или вручную) отдельных деталей
3) Состав холодильной мебели

Продолжительность работы: около 4 часов
Начало работы определяется временем закрытия супермаркета. Магазин прибывает примерно за 30 минут до закрытия. По умолчанию магазины закрываются с 20:00 до 22:00.

Отправление и прибытие:
1) Отправление из Праги 4 Браник. Время варьируется в зависимости от времени закрытия и расстояния до магазина.
2) Прибытие в Прагу 4 Браник. После этого рабочих развозят по месту жительства (только после Праги)

Отправьте SMS или электронное письмо контакту на русском языке

Požadavky:
1) Čistý trestný rejstřík
2) Chuť pracovat
3) Absolvování osobního pohovoru

Требования:
1) Отсутствие судимости
2) Желание работать
3) Прохождение личного собеседования

Plat:
Vždy je platba po každé práci v hotovosti
Složení odměny za práci:
1) Odměna je 600 Kč za práci
2) Cestovné je do 50 Kč / hodinu cesty podle místa práce – brigádník vydělává již nástupem do auta!

Платить:
Оплата после каждой работы всегда наличными
Вознаграждение за работу:
1) Вознаграждение 600 крон за работу
2) Стоимость проезда до 50 крон/час в пути по месту работы - совместитель уже зарабатывает, садясь в машину!

Mzda:600 - 1 000 Kč/Úkol
Počet míst:5
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny

Lokalita:Praha 4
ID inzerátu: 4172270     Vloženo: 20.05.2022
a link
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01