Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Brigáda jen na ranní směnu, skleníky Dolní Lutyně, odměna 90 - 105 Kč/hod

více o nabídce >>

Hledáte brigádu na léto? Nebo dlouhodobý přivýdělek (s možností přejít výhledově na hlavní pracovní poměr)? Máte zájem pouze o ranní směny? Práce ve skleníku (pozor - je zde opravdu teplo) pro vás není překážkou? Máme pro vás nabídku!

Vaší náplní práce bude sběr zeleniny (výška sběru je upravena, není potřeba se ohýbat nad zem :) a práce ve skladu (třídění a balení nasbírané zeleniny).

Očekáváme především ochotu pracovat ve skleníku (v rámci ročních období podzim až jaro je zde příjemné klima, v létě však teploty převyšují venkovní hodnoty). Dále možnost odpracovat alespoň 3 dny v týdnu (pracujeme i o víkendech!). Samozřejmostí je pro nás spolehlivost a pečlivý přístup k práci. Vše ostatní vás naučíme!

Kromě odpovídajícího finančního ohodnocení (základní mzda 90 Kč/hod brutto + variabilní složka mzdy 15 Kč/hod + po zapracování možné bonusy za plnění norem) vám rádi poskytneme pitný režim na pracovišti zdarma. Myslíme také na vaše svačinky - během přestávek máte k dispozici pěstovanou zeleninu zdarma (rajčata & okurky). Za zvýhodněnou cenu si můžete zeleninu také nakupovat domů :)Ve sklenících je sice teplo, ostatní prostory jsou však klimatizované (jídelna) a pracovní prostředí je velmi příjemné (vše nově vybudováno - jídelna, šatny, sprchy...).

Pro práci vás rádi zaškolíme, pracovat budete ve fajn kolektivu.

Mzda:90 - 105 Kč/hod.
Počet míst:10
Vhodné i pro:Absolventi, Důchodce, MD

Zadavatel:Michaela Vávrová
Lokalita:Ostrava
ID inzerátu: 3339098
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2019
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí