Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Správce do rekreačního střediska

více o nabídce >>

Do dvou zavedených rekreačních středisek zaměřených na dětskou rekreaci (západ a střed Čech - dojezd cca 80km od Prahy) hledáme správce přip. pomocnika správce.
Požadujeme: MANUÁLNÍ ZRUČNOST, ZÁJEM O PRÁCI A SPOLEHLIVOST.
UPREDNOSTNIME CLOVEKA S DLOUHODOBYM ZAJMEM O SPOLUPRÁCÍ - IDEALNÍ KANDIDÁT - ŠIKOVNÝ ELEKTRIKÁŘ, KREATIVNÍ TRUHLÁŘ, KVALITNÍ ZEDNÍK přip. NÁPADITÝ STAVAŘ...
PROSIME o kontakt pouze těch zájemců, kteří jsou skutečně řemeslně zruční, tvůrčí a hledají tento typ práce/čiností, ve které by se mohli i sami seberealizovat.
V areálech nabízíme možnost ubytování a v době sezóny stravu. Važní zájemci zasílejte životopis a fotografií, prip. volejte na uvedená tel. čísla. V případě nezastižení, zašlete sms, zavoláme zpět. Děkujeme a těšíme se na spolupráci!

OPRAVDOVÝ zájem o práci, spolehlivost, mít radost z přibývající práce, manuální zručnost - nejedná se pouze o správcovství, ale o kreativní a tvůrčí zvelebování areálu, hodí se tedy být tak trochu Ferdou mravencem. Upřednostníme člověka s dlouhodobějším zájmem a především TRUHLÁŘE nebo ELEKTRIKÁŘE nebo někoho, kdo je v těchto oborech opravdu dobrý

možnost ubytování a v době sezóny stravu


Mzda:Dle domluvy
Počet míst:2
Vhodné i pro:Důchodce, OSVČ

Lokalita:Celá ČR
ID inzerátu: 3852497
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2021
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí