Nabídka již není aktivní.

Mrkni na 1 volných nabídek z lokality Praha 9 >>

Přijmeme milé a usměvavé slečny na pozici „Obsluha wellness relax centra“

více o nabídce >>

Informace o pracovním místě:
Tato pozice obsahuje práci na recepci i v úklidu zón, hledáme 1-2 brigádně na DPP s 6-12ti směnami měsíčně a 1 na HPP .

Odměny jsou 150,- Kč v čistém nástup, 170,- Kč / hodinu v čistém po zapracování (po delší spolupráci až 200,- Kč / hodinu).

Omlouváme se za dlouhý text inzerátu, opravdu hledáme vážné zájemkyně.

Prosím přečtěte si celý text inzerátu, aby jste odpověděli Vy, které opravdu náplň práce zaujme.

Zaškolení do našeho provozu trvá cca. 2 měsíce, proto hledáme slečny s předpokladem dlouhodobé spolupráce - není podstatné, jestli brigádně DPP (např. 6-12 směn v měsíci dle dohody) nebo na HPP (17-22 směn), ale podstatné je na dlouhodobou pravidelnou trvalou spolupráci.

Popis pracovního místa:
Tým WELLNESS RELAX – luxusní wellness, masáže a spa příjme do svého týmu 2 kolegyně na pozici Recepční - obsluha wellness centra v Praze 9.

Hledáme milé, spolehlivé, energické a usměvavé slečny a ženy 18-35 let (samozřejmě abychom nikoho nediskriminovali, můžete poslat životopis i ženy starší, než je uvedený věk nebo muži, budeme vyhodnocovat všechny přijaté životopisy).

Požadujeme:
- Uvítat s krásným úsměvem
- Komunikační schopnost s klienty
- Pečlivost a spolehlivost
- Flexibilita
- Zdravotní průkaz
- Zájem a ochotu stále pracovat
- Výhodou je znalost angličtiny
- Rodilá češka - kvůli perfektní brilantní češtině, telefonické i osobní komunikaci s klienty

Nabízíme:
- Atraktivní pracovní prostředí
- Benefity - zaměstnanecké slevy na zdarma využívání našich služeb a jiné benefity
- Příjemný kolektiv
- Školení a zaškolení
- Zajímavé platové ohodnocení
- Nástup možný ihned nebo dle dohody

Délka směn:
- Pro DPP i HPP: 8-9 hodin

- Počet směn pro DPP dle domluvy 6-12 směn v měsíci, pro HPP 17-22 směn dle rozpisu měsíce dle délky měsíce a situace.

- Pro DPP je možnost se domluvit na méně směnách v měsíci, směny jsou pouze v níže uvedených časových rozmezích (09:00-18:00 nebo 18:00-XX:XX (XX:XX je konec směny dle rezervací), předpoklad večerní směny je do 01 až 02 hodiny). Několik směn v měsíci může být i velmi dlouho a déle než do 02 hodiny.

- Pro HPP není možné chodit jen na Ranní nebo jen na Večerní, je potřeba mít směny vyrovnané a v plném rozsahu a napůl v měsíci mít i víkendy.

- Nástup je možný ihned nebo dle dohody

Náplň práce - podrobně:
Pozice „Obsluha wellness centra“:
- Přijímání rezervací, vyřizování administrativy, objednávek, e-mailů a telefonů
- Přivítání klientů s představením prostoru, milá komunikace a rozloučení se s klienty s nabídnutím koupě voucherů
- Pokladna a ostatní platby
- Úklid zón, koupelny a WC
- Čistit vířivky zevnitř, filtrace, starost o čistotu sauny
- Utírat nábytek od prachu, umývat okna a světla
- Měnit prostěradla a ručníky
- Udržovat v čistotě společné prostory, umývat podlahy
- Ostatní povinnosti dle potřeby provozu, srovnatelné s housekeepingem, vše při pohovoru

Dále pozice obsahuje:
- Příprava ovocných a slaných mís, příprava několika druhů drinků a zmrzlinových pohárů
- Vířivky a sauny - výměna vod a naučit se veškerou technologii a náš systém
- Provozní věci kolem recepce, společných prostor a provozu, přesně dle soupisů
- Udržovat recepci uklizenou a v čistotě včetně baru a posezení před ním, srovnané papuče a udržování vstupní chodby
- Obstarávání nákupů potřebných položek pro wellness (v Penny, Kauflandu a dle potřeby provozu)
- Celková kontrola připravenosti zóny před příchodem klienta a kontrola po úklidu zóny
- Mimo úklid i pomoc při úklidu nebo při přípravě zon nebo recepce – výměna a zapalování svíček, doplňování difuzérů a ledu v mrazáku, lednice, pamatovat si nastavení všech teplot na všech zařízeních (TV, klimatizace, parametry saun a vířivek, filtrací atd.) nejen v zónách, jak mají být dle soupisu v dané časy nebo v daných situacích, kontrola všeho před pronájmem a po úklidu po pronájmu
- Kontrola datumů spotřeby zboží, zapínání reklamních světel a další
- Dávání prádla do pračky, sušičky a skládání ručníků a prostěradel, umývání nádobí v recepci
- Přesné položky a úkoly jsou sepsány a řeší se při pohovoru a zaškolení

Ostatní probereme při osobním pohovoru, po kterém se domluví 2 zkušební placené směny a uvidíte přesně, co naše práce obnáší, aby jsme se dále domluvili.

Pošlete prosím životopis na e-mail.
Těšíme se na spolupráci

Mzda:150 - 180 Kč/hod.
Počet míst:2
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ

Lokalita:Praha 9