Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek

 

 

Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Číšník/Servírka v Nizozemsku

více o nabídce >>

Lákala by Vás práce v zahraničí za nadstandardní finanční ohodnocení? Hledáme číšníky a servírky pro práci v Nizozemsku během letní sezony (červen–říjen).

Pracoval/a byste v provincii Zeeland, většina nabízených pozic se nachází v malebném přímořském městě Vlissingen. Pozice, které obsazujeme jsou ve 3. a 4. hvězdičkových hotelech, restauracích a barech poblíž pláže.

• Komunikační úroveň anglického jazyka
• Předchozí pracovní zkušenosti jako číšník / servírka
• Tyto pozice jsou především pro občany EU, vzhledem k rychle se blížícím
nástupním termínům nemůžeme přijmout žádosti od lidí mimo EU, kteří by
potřebovali pro pobyt vízum nebo pracovní povolení.

Budete zaměstnáni prostřednictvím naší partnerské společnosti, která se specializuje na turismus a pohostinství. Cestu do Nizozemska Vám pomůžeme zařídit. V případě potřeby je možné zajistit ubytování, a to ve výši 75 EUR za týden.

Budete pracovat jako součást většího týmu, od kterého se očekává poskytování kvalitních služeb zákazníkům a návštěvníkům. Hledáme pracovníky pro řadu různých resortů v oblasti Zeelandu, obvykle jsme tedy schopni nabídnout několik různých možností.

Plat je minimálně 10 EUR ČISTÉHO na hodinu, mzda bude vyplácena každý týden. Pracovní smlouva bude uzavřena na dobu minimálně 3 měsíců. V rámci smlouvy je Vám hrazeno sociální a zdravotní pojištění v Nizozemsku. Pokud budete mít zájem, je zde možnost zůstat a pracovat v Nizozemsku dále. Týdenní pracovní doba se pohybuje od 38 do 48 hodin týdně.

Pokud byste se chtěli ucházet o tuto pozici, zašlete nám prosím svůj životopis a my se Vám obratem ozveme. Prosím berte na vědomí, že za zprostředkování práce Vám NENÍ účtován žádný poplatek.

Mzda:12 - 14 EUR/hod.
Počet míst:10 - 15
Úroveň jazyku:Angličtina - Mírně pokročilý
Inzerent:Agentura

Zadavatel:Iain Pike
Lokalita:Holandsko
ID inzerátu: 3336515
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2019
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí