Nabídka již není aktivní.

Mrkni na 6 volných nabídek z lokality Říčany >>

pohodová práce na vrátnici pro OZP - Řičany (až 120 Kč/h + další příplatky)

Přidejte se do týmu a získejte nejen vhodnou práci pro Vás ale i skvělý tým, podporu, nenáročnou práci, certifikát strážného a úvazek dle Vašich možností.
Pracovní náplň:
Zajištění ostrahy a pochůzková činnost
12ti hodinové směny, krátký/dlouhý týden

Pokud máš:
Čistý rejstřík trestů a chuť do práce, neváhej a ozvi se nám

Nabízíme:
Mzdu až 100- 120 Kč (dle zkušeností) plus příplatky
Příspěvek na dopravu nebo ubytování
Příspěvek až 5000,- Kč v rámci programu &quot;Přiveď kamaráda&quot;
Pracovní oděv a příjemné pracovní prostředí

Mzda:100 - 120 Kč/hod.
Počet míst:2
Vhodné i pro:OZP

Lokalita:Říčany