Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha-východ >>

Dlouhodobá práce ve skladu - 145 Kč/hod., zálohy denně!

Chcete se stát součástí mezinárodního velkoobchodu s elektronikou a spotřebiči?
Pak hledáme přímo Vás - spolehlivé a fyzicky zdatné brigádníky!

Lokalita:
- Říčany (Praha východ), doprava z metra C Háje, cca 15 min.
- příležitostný přesun do Hostivic (cca 7min busem z metra B Zličín)

Termín:
- podmínkou je absolvovat školení , které bude probíhat ve středu 2.11. nebo 7.11. (nebo případně jiný termín dle dohody)
- poté možnost domlouvat směny dle Vašich časových možností týden dopředu,
minimálně však 3x týdně, ideálně 5x týdně
- pracovní doba 8.30 - 17.00 hod.
Mzda: 145Kč/hod.,
Náplň práce:
- manipulační a kompletační práce ve skladu
- balení a příprava k expedici
- vykládky a nakládky kamionů
- skladové práce

- na tuto brigádu je nutné zaškolení (ve středu 2.11.. nebo 7.11.nebo případně jiný termín dle dohody) je již propláceno
- čistý výpis z rejstříku trestů
- 100% spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost
- zkušenosti ze skladu výhodou, nikoliv podmínkou

- proplacená doba oběda
- možnost proplacení jízdného
- možnost zálohy 50% kdykoliv při doručení docházkového listu (i denně)
- práci v přátelském prostředí v zázemí prosperující společnosti
- možnost kompletních obědů v kantýně za pouhých 50 Kč
- proplacení doby strávené na obědě
- skvělý kolektiv, příjemné pracovní prostředí
- možnost dlouhodobé spolupráce a výběru směn

Nástup:02.11.2018 - 31.12.2018
Mzda:145 Kč/hod.
Počet míst:10
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ

Lokalita:Říčany